Renault Kangoo Kaleido 1,2 b+g 2004 VAT-1 Faktura VAT 100%

Off-topic: tematy związane z techniką

Re: Renault Kangoo Kaleido 1,2 b+g 2004 VAT-1 Faktura VAT 10

Postprzez czART poniedziałek, 10 października 2011, 20:48

Uprzejmie proszę o ZAMKNIĘCIE WĄTKU. Nieaktualny.

Niniejszym oświadczam, iż moja Renia odeszła... znaczy, tego... w dniu 09.10.2011r. została, hmmm... "PRZENIESIONA" do opozycyjnej do mnie polskiej stolicy chrześcijaństwa z DWORCEM PKP klasy A (obsługuącym rocznie ponad 2 miliony podróżujących ;) ) - się zamotałem z wrażenia :P... hyhyhy

SENATORZE - miej pieczę nad NIĄ. Po naszym krótkim spotkaniu jestem przekonany, że Renia będzie zadowolona z nowego zwierzchnika :D
Oczywiście oczekuję na raporty z postępów w Awansach Reni w nowej częstochowskiej ORGANIZACJI.

P.S. Pragnę zawiadomić Szanowne Koleżeństwo Klubowe (conajmniej niebieskie), iż z uwagi na pośpieszne (racice parzyły na świętej ziemi ;) ) opuszczanie okolic Jasnej Góry pozostawiłem klubowe oznaczenia na szybach... Jednocześnie wnoszę do ADMINÓW o wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

Z dołu skruszony, pogrążony w zadymie...
czART
:evil:

Zamknięto zgodnie z życzeniem. /MOD
BYŁO:
Zielony(?) Kaleido - ofcorz 1.2 (75KM) :D 2004r. :D Oklejony jakoś od 10.2009r.
JEST:
...........................................................................................................................................
Jak komuś nie przywalisz to Ci wejdzie na głowę... Obrazek
Avatar użytkownika
czART
KangooczART
KangooczART
 
Posty: 444
Dołączył(a): sobota, 8 sierpnia 2009, 15:34
Lokalizacja: Radom (łotewer)

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości