Czarna lista parkingow

Off-topic: tematy związane z techniką

Czarna lista parkingow

Postprzez mkk środa, 8 lutego 2006, 09:59

Witam wszystkich.
Odwiedzilem pewne warszawskie kino, a tam parking pietrowy, 1,85 m. :evil: Kangurek z relingami juz raczej nie wjedzie. :( No i tak sobie mysle, ze moze by tutaj zrobic czarna liste parkingow, wszystkich znanych parkingow publicznych, ktore sa kangoo unfriendly. Wiem, ze gdzies juz sie przewijal watek porysowanego dachu, ale chodzi mi o to, zeby rzecz cala byla w jednym miejscu, latwa do przegladania i aktualizacji.
Mozna by tez przyznawac antygwiazdki (takie parkingi sa do ..., ale nie bedziemy tych czesci ciala przyznawac, bo wyszukiwarki internetowe moga zle interpretowac) zalezne od wysokosci / niskosci
Ocena:
:evil: :evil: :evil: <1,80m;
:evil: :evil: <1,90m;
:evil: <2,00m
Tak wiec otwieram liste:

:evil: :evil: Warszawa,
parking przy multikinie na Ursynowie (miedzy kinem a Cynamonowa, wjazd od I. Gandhi), wysokosc 1,85.
Avatar użytkownika
mkk
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 343
Dołączył(a): niedziela, 21 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bullitt środa, 8 lutego 2006, 10:05

Na ten parking miesci sie Kangurek bez relingów. Nasz klubowy kolega tam bywa :lol:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez darecki środa, 8 lutego 2006, 15:58

Ja tam też bywam :lol: Cholera tylko nie pamiętam czy byłem tam , gdy relingi były jeszcze na kangurze , a nie w piwnicy...
było:kangoo 1.4 lpg 2001
jest:kangoo 1.5 dci 2011
darecki
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 28 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Re: Czarna lista parkingow

Postprzez Adro czwartek, 9 lutego 2006, 07:02

mkk napisał(a):Witam wszystkich.
Odwiedzilem pewne warszawskie kino, a tam parking pietrowy, 1,85 m. :evil: Kangurek z relingami juz raczej nie wjedzie. (...)

Wjedzie, wjedzie.
Chyba, że w Warszawie są inne centymetry niż w Gdańsku. Albo jeździsz Pampą.
Na parking oznaczony 1.85 m wjechałem autem z relingami i bagażnikami rowerowymi (oczywiście pustymi). Bardziej trzeba uważać przy cofaniu na antenę, niż na relingi.
Kangoo'99 1.2 Yello
Avatar użytkownika
Adro
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mkk czwartek, 9 lutego 2006, 15:42

Cieszy mnie, ze mozna tam jednak wjechac. Wg instrukcji kangur z relingami ma 1.84. Pewnie ograniczenie tez zostawia pewien luz. Ale generalnie podtrzymuje propozycje zrobienia listy parkingow podejrzanie niskich.
Avatar użytkownika
mkk
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 343
Dołączył(a): niedziela, 21 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sw czwartek, 9 lutego 2006, 17:00

Jeżdżąc z 1,50m CB anteny podejrzane dla mnie jest sporo mostów. Wszystkie z oznaczeniem 2,80 zahaczam.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości