Tylne głośniki

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Tylne głośniki

Postprzez paullo1980 sobota, 12 listopada 2011, 19:24

Hej. Dzisiaj postanowiłem zamontować tylne głośniki. Miałem takowe z poprzedniego autka. Po przeczytaniu na forum gdzie są wtyczki do głośników zabrałem się za robotę z "grzanym piwkiem bo było chłodno ;) ", rozebrałem ściankę nad tylnym lewym nadkolem i znalazłem wtyczkę ale ku mojemu zdziwieniu nic z niej nie grało, potem prawy próg cały i też nic. Dobrałem się do radia i okazało się, że żabojady nie wyprowadziły z wtyczki ISO kabli do tyłu także poczekam na jakiś cieplejszy dzień i trzeba będzie samemu poprowadzić kabelki. ;)
paullo1980
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 30
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 19:29
Lokalizacja: Nysa

Re: Tylne głośniki

Postprzez Sunrust czwartek, 6 września 2012, 08:08

Cze Paullo1980 !
przeczytałem właśnie Twój wpis z zeszłego roku :D Udało Ci się zamontować te głośniki ? Jeżeli tak napisz po krótce ( bo jestem amatorem w temacie ) jak to zrobić ?

Z góry dzięki

Pozdr
SUNRUST
Kangoo 2006r 1,5dci 75kw
Avatar użytkownika
Sunrust
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 29 maja 2012, 18:31
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Tylne głośniki

Postprzez impresja poniedziałek, 17 grudnia 2012, 16:11

z tyłu po stronie kierowy (tam gdzie lampka bagażnika) jest kostka do podłączenia głośników, natomiast po stronie pasażera kończy się ona w progu i dalej to już trzeba samodzielnie ;-)
Renault Kangoo Helios 1.5 dCI 2002r

Pozdrawiam Marcin! ;-)

http://www.impresjadekoracje.pl
Avatar użytkownika
impresja
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 72
Dołączył(a): środa, 12 stycznia 2011, 18:14


Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości