Jeszce raz głośniki:|

Pytania i porady dotyczące audio, CB i nawigacji satelitarnej i tel. komórkowych w naszych samochodach

Postprzez zuwik poniedziałek, 12 września 2005, 08:02

Widocznie trafiałem na low quality. Przepraszam zatem wszystkie papierowe głośniki świata (te domowe też, a co) :) Impregnowana w sensie - podczas eksploatacji?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Bullitt poniedziałek, 12 września 2005, 08:07

Impregnowane podczas procesu produkcji. A i w najtańszych sa dobre jakościowo np Tesla.
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zbysios środa, 14 września 2005, 20:32

Witam
Chciałbym zadac pytanie z trochę innej beczki ;). Przymierzam się do udźwiękowienia kangurka i w związku z tym szukam głośników. Po dobraniu się do otworów montażowych przednich głośników znalazłem tam doprowadzone kable zakończone wtykami (ktoś przed sprzedażą ogołocił Kangurka z głośników i radia :( ).
Problem w tym, że nie chcę ciąć tych końcówek i lutować kabli do głośników na stałe, a wolę sprawę rozwiązać elegancko przez zamontowanie gniazd przy głośnikach.
I tu leży pies pogrzebany - nie wiem co to za typ gniazda. Czy głośniki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63971057 będą pasować (widzę , ze mają gniazda ale nie wiem czy pasują do instalacji kangura).
Sprawa wydawałoby się błacha ale hamuje moje poczynania.
Za wszelkie info z góry dziękuję
Avatar użytkownika
zbysios
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 18 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bullitt piątek, 16 września 2005, 08:40

Te maja inną złaczke (Fiat). Kup przejściówkę do głosników z kostki Renault na normalne konektory i po klopocie. Np taką: http://www.blackelectronics.com.pl/index.php?pokaz=artykul&nrk=64&nrkn=105&nra=1163
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez zbysios piątek, 16 września 2005, 10:35

dzięki Bullitt za informację, teraz wiem już czego sie trzymać :)
Avatar użytkownika
zbysios
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 18 sierpnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Audio, CB, nawigacja, mobile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości