Hak w nowym

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Hak w nowym

Postprzez skarb sobota, 23 lipca 2011, 22:39

Poczytaj temat "Firma Kangoor z Bydgoszczy"

Tak pokombinowaliśmy że aż się udało.

Załóż temat typu "Uwaga na akcesoria oryginalne Renault " lub coś w tym stylu - wymień nazwiska osób odpowiadających na pisma plus może jakieś inne nazwiska osób zarządzających w Polsce tym brdlem plus nazwę Aso a potem temat się zrobi jako global anouncment i się go dobrze w google wypozycjonuje.

Potem jak ktoś wpisze nazwę dilera to mu zacznie wychodzić w googlach nasz temat z Twoim hakiem.

Myślę, że można spróbować - tylko musisz dobrze sformułować temat oraz posta i pilnować coby temat się nie rozmył i żeby się paru mędrków nie znalazło którzy zamiast temat podbijać to będą z Tobą wchodzić w głupie dyskusje, żę w innych autach to jest gorzej.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Hak w nowym

Postprzez Lucass niedziela, 24 lipca 2011, 08:45

No fakt! :idea:
Skarb ma rację, zapomniałem o naszej akcji. Potęga internetu jako medium jest nie do przecenienia.
Ale w takim wypadku dobrze byłoby po prostu zamieścić na forum skany pism. Oczywiście bez zamazywania pieczątek i podpisów. :mrgreen:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Hak w nowym

Postprzez kowi niedziela, 24 lipca 2011, 20:47

Czołem Kolego.
Warto by oczywiście pokazać ten montaż haka, wstaw zdjęcia to ocenimy fachowość montażu i może coś dopowiemy i doradzimy co do treści "postu ku przestrodze"
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
kowi
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 141
Dołączył(a): poniedziałek, 17 sierpnia 2009, 11:29
Lokalizacja: Toruń

Re: Hak w nowym

Postprzez RapallaPL poniedziałek, 25 lipca 2011, 19:55

skarb napisał(a):Poczytaj temat "Firma Kangoor z Bydgoszczy"

Tak pokombinowaliśmy że aż się udało.

Załóż temat typu "Uwaga na akcesoria oryginalne Renault " lub coś w tym stylu - wymień nazwiska osób odpowiadających na pisma plus może jakieś inne nazwiska osób zarządzających w Polsce tym brdlem plus nazwę Aso a potem temat się zrobi jako global anouncment i się go dobrze w google wypozycjonuje.

Potem jak ktoś wpisze nazwę dilera to mu zacznie wychodzić w googlach nasz temat z Twoim hakiem.

Myślę, że można spróbować - tylko musisz dobrze sformułować temat oraz posta i pilnować coby temat się nie rozmył i żeby się paru mędrków nie znalazło którzy zamiast temat podbijać to będą z Tobą wchodzić w głupie dyskusje, żę w innych autach to jest gorzej.


Dziękuję za poradę .
Tak właśnie zrobię . :!:
Założę nowy temat bo jest więcej bubli zastosowanych w moim modelu (nie chwalę się ale jest ..inny).
Do Aso natomiast nie mam najmniejszych zastrzeżeń bo zrobili naprawdę wszystko - znam ich wiele lat - poczciwe ludziska :!:
Ale karmi ich niestety "CENTRALA" i oni muszą tańczyć tak jak im grają z centrali :(
Szykuje materiały . Odezwę się na dniach .
Dziękuję i proszę o więcej :lol:
Avatar użytkownika
RapallaPL
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2010, 13:01

Re: Hak w nowym

Postprzez RapallaPL poniedziałek, 25 lipca 2011, 20:02

Lucass napisał(a):No fakt! :idea:
Skarb ma rację, zapomniałem o naszej akcji. Potęga internetu jako medium jest nie do przecenienia.
Ale w takim wypadku dobrze byłoby po prostu zamieścić na forum skany pism. Oczywiście bez zamazywania pieczątek i podpisów. :mrgreen:


Dzięki :!: .
Dokładnie tak zrobię . Mam nazwiska i telefony oraz odpowiedzi z DKK Renault Polska które są śmieszne nawet dla przedszkolaka . :oops:
Spokojnie przygotuję materiał tak aby był chronologiczny i czytelny .
Poza tym czekam na odpowiedzi od stacji telewizyjnych bo to też dobry bat na nieuków technicznych . :lol:
Dziękuje pozdrawiam i czekam na więcej !!
Avatar użytkownika
RapallaPL
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2010, 13:01

Re: Hak w nowym

Postprzez Masaccio wtorek, 26 lipca 2011, 01:40

RapallaPL napisał(a):Do Aso natomiast nie mam najmniejszych zastrzeżeń bo zrobili naprawdę wszystko - znam ich wiele lat - poczciwe ludziska :!:


Przepraszam Cię bardzo, ale chyba hak montował Ci ASO? Więc zastrzeżenia są jak najbardziej do nich.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hak w nowym

Postprzez RapallaPL wtorek, 26 lipca 2011, 08:03

Masaccio napisał(a):
RapallaPL napisał(a):


Przepraszam Cię bardzo, ale chyba hak montował Ci ASO? Więc zastrzeżenia są jak najbardziej do nich.


ASO dobiera hak według dokumentacji stworzonej przez producenta . Tylko , że producent nie zatrudnia już fachowców tylko "żelków z laptopami " .
Teraz nieuki siedzą przy kompach i sobie konstruują autka . Teraz to nie to co kiedyś - fachowiec szedł montować i wszystko sprawdzał w praktyce . Teraz jak coś nie pasuje to "reset" i zaczynają gierkę od nowa - gierkę naszymi nerwami i kasą .
ASO walczył z poroducentem o prawidłowy hak a producent nie chce się przyznać do błędu .
Niedługo zamieszczę wszystko tak jak pisałem wcześniej .
Avatar użytkownika
RapallaPL
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2010, 13:01

Re: Hak w nowym

Postprzez skarb wtorek, 26 lipca 2011, 12:28

Hak jest dobry :lol: tylko samochód gówniany.

Ja to piszę od jakichś 2 lat :D
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Hak w nowym

Postprzez RapallaPL środa, 27 lipca 2011, 09:58

skarb napisał(a):Hak jest dobry :lol: tylko samochód gówniany.

Ja to piszę od jakichś 2 lat :D


Raz mi odpowiedzieli że hak ok tylko przyczepa zła . :oops:
Dziękuję za wszelkie sugestie i wiadomości oraz materiały przesłane do mnie na PW. :idea:
W szczególności koledze z Francji - miłe zaskoczenie i bardzo duża wartosc załączników . :!:
Widać w Polsce jeszcze tego nie mają :lol:
Wystosowałem już list z otrzymanymi materiałami . Liczę na poprawę błędu przez Renault .
Dziękuje wszystkim i czekam na więcej :P
Avatar użytkownika
RapallaPL
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2010, 13:01

Re: Hak w nowym

Postprzez RapallaPL piątek, 7 października 2011, 19:52

TakByło 01.JPG
Tak było 01
TakByło 01.JPG (48.64 KiB) Przeglądane 803 razy


Aby powoli kończyć temat zamieszczam zdjęcia jak wygląda dobór haka przez producenta . Firma BOSAL Polska do dnia dzisiejszego nie udzieliła mi żadnej odpowiedzi na pytanie zadane dnia 2011-08-12 . Zdjęcia przedstawiają wszystko . Uprzedzam potencjalnych nabywców tego modelu Kangoo II z otwieranymi drzwiami gdyż nie da się otworzyć drzwi przy podpiętej przyczepie . cdn.
Załączniki
TakByło 03.JPG
TakByło 03.JPG (41.31 KiB) Przeglądane 803 razy
TakByło 02.JPG
TakByło 02.JPG (70.68 KiB) Przeglądane 803 razy
Avatar użytkownika
RapallaPL
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2010, 13:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 102 gości