wentylator nawiewu

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Re: wentylator nawiewu

Postprzez kacper42 wtorek, 28 lipca 2009, 21:24

ja do dziś nie byłem nigdzie bo z nawiewu nie słychać pisku, zgrzytu czy innych takich.Zobaczymy jak długo,zimą było tragicznie.Narazie zgłosiłem że osłona lewarka ze skaju popękała i czekam na wymianę ale to inna bajka i nie ten temat
Helios 1,5 dci 85 km 2008 błękit srebrzysty
www.fachlodz.pl

CB: "kacper"
Avatar użytkownika
kacper42
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 156
Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2008, 16:16
Lokalizacja: Łódź-Zgierz

Re: wentylator nawiewu

Postprzez lam3r wtorek, 2 lutego 2010, 18:42

Wentylator nawiewu wymieniony - jest cisza:-) W zamian za to podrapany został panel pomiędzy radiem a drążkiem zmiany biegów - już zamówiony, czeka na wymianę:-) Do tego poprawki związane z zamontowaniem plastikowych osłon słupków (odstają) i brzęczenia (chyba kabli od głośniczków górnych) gdy jest zimno:-)
Armagedon:-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: wentylator nawiewu

Postprzez kacper42 wtorek, 2 lutego 2010, 23:28

hmmm...nadal nie wiem czy mam ci gratulować tej wymiany, czy bać się o wymianę u mnie.Ja już dostaję .... niech każdy wpisze sobie tu bluzga jakiego lubi.Piszczy i piszczy, nadal pomaga na chwilę przekręcenie na najwyższy bieg i powrót , ale to dobre na parę minut.Nie mogę się zdecydować na naprawę , a przecież muszę póki jest gwarancja.
Helios 1,5 dci 85 km 2008 błękit srebrzysty
www.fachlodz.pl

CB: "kacper"
Avatar użytkownika
kacper42
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 156
Dołączył(a): sobota, 22 listopada 2008, 16:16
Lokalizacja: Łódź-Zgierz

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości