Lusterka dodatkowe do kangura z kempingiem.

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez kerad poniedziałek, 7 marca 2005, 21:18

Szerokosc kangoo wraz z lusterkami wynosi 2031 mm
Avatar użytkownika
kerad
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 44
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez turtl wtorek, 8 marca 2005, 08:05

Co do haka, to mam Brinka zakładanego (wytargowanego) przez dilera. Ponieważ to nie jest automat to kosztował ok 700 zł. polskie można znaleźć za mniej niż połowę tej ceny z montażem oczywiście.[/quote]

Wybacz ale za taką cenę to kupisz już hak w salonie fabrycznym, też nie automat ale ze ściąganą główką. A jeżeli maja homologację i sprawdzają się i te tanie to po jakie licho montować za duże pieniądze części, które nie stanowią o trakcji naszego autka - żeby pokazać znajomym że mam firmowe?
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez shoem wtorek, 8 marca 2005, 09:21

Rafal napisał(a):no to ladnie , bo mi mowili ze moze byc problem z zamocowaniem (butla zaslania), ale skoro tak... pogadamy na zywo!
PS. A moze snow trophy??? Mysl szybko to moze niedziela zrobimy wiekszy spot!!!


...miałem awarię kompa...
spot oczywiście ale w weekend 19-20.03
bo w ten lecę do Wawy.
Shoem (...obecnie niezakangoorzony...)
Kangoo 1,4 OCEAN LPG (...to była fura...)
Słupsk
Avatar użytkownika
shoem
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 217
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Juri wtorek, 8 marca 2005, 17:51

Witam! Jeśli chodzi o markę przyczepy , to jest to przyczepa produkowana we Francji dla Holendrów marki Sterckeman Evasion 385. W wyposażeniu ma lodówkę gazowo-elektryczną , zlewozmywak , ogrzewnie gazowe i przystawkę. Waga samej przyczepy to 530 kg. Oczywiście 1 osiowa. Wyszukałem ją z ogłoszenia z gazety. W internecie też jest sporo ogłoszeń. Dzisiaj ją zarejestrowałem . Aha ! Rok produkcji 1991. Za ubezpieczenie w Compensie zapłaciłem za cały rok 50 zł. Teraz jeszcze muszę ją przyciągnąć na miejsce postoju i trochę uporządkować. Pozdrawiam Juri.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Juri wtorek, 8 marca 2005, 17:53

To jeszcze raz ja. Zapomniałem napisać o haku. Otóż jest on produkcji polskiej. Za hak z montażem zapłaciłem 342 zł. Hak jest odkręcany.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez jon104 wtorek, 8 marca 2005, 19:14

turtl napisał(a):Wybacz ale za taką cenę to kupisz już hak w salonie fabrycznym, też nie automat ale ze ściąganą główką. A jeżeli maja homologację i sprawdzają się i te tanie to po jakie licho montować za duże pieniądze części, które nie stanowią o trakcji naszego autka - żeby pokazać znajomym że mam firmowe?

No może coś nie zaskoczyło :wink: Ja właśnie u dilera dostałem gratisowo Brinka ze zdejmowana końcówką (cena 700zł to taka, którą ew. trzeba by zapłacić mając auto na gwarancji), a co do tańszego polskiego to i tak nie mógłbym go założyć ze względu właśnie na dwuletnią gwarancję :x wiec to nie do końca pozerstwo :wink:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jon104 wtorek, 8 marca 2005, 19:31

Juri napisał(a):Witam! Jeśli chodzi o markę przyczepy , to jest to przyczepa produkowana we Francji dla Holendrów marki Sterckeman Evasion 385. W wyposażeniu ma lodówkę gazowo-elektryczną , zlewozmywak , ogrzewnie gazowe i przystawkę. Waga samej przyczepy to 530 kg. Oczywiście 1 osiowa. Wyszukałem ją z ogłoszenia z gazety. W internecie też jest sporo ogłoszeń. Dzisiaj ją zarejestrowałem . Aha ! Rok produkcji 1991. Za ubezpieczenie w Compensie zapłaciłem za cały rok 50 zł. Teraz jeszcze muszę ją przyciągnąć na miejsce postoju i trochę uporządkować. Pozdrawiam Juri.


Mniam... :roll: Przyjemny sprzęt :!: Czyli długość zabudowy 3,85m, no i dość młoda :!: oby Ci się sprawowała jak najlepiej :D :D :D
Po przejażdżce do domu daj znać jak Ci poszło :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez turtl wtorek, 8 marca 2005, 20:01

Chej jon104 zaskoczyłem co i jak ale w momencie gdy nacisnąłem "wyślij" - ot zimowe zamulenie
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez Rafal czwartek, 10 marca 2005, 13:13

Czyli za ok 350pln mozna miec hak, a jak to jest??? On musi byc odkrecany??? rozumiem ze tej cenie tez zajma sie lektryka zeby wszystko dzialalo!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Juri sobota, 12 marca 2005, 10:41

Witam! Przyczepa stoi już na parkingu osiedlowym. Jechało się niezgorzej.Szła dosyć lekko.Teraz tylko spoglądam , czy jakieś łobuzy przy niej coś nie zmajstrują.Do sezonu jeszcze trochę , więc trzeba będzie ją oporządzić i czekać na cieplejsze dni.Muszę dokupić butlę gazową , bo niestety nie było.Jeśli zaś chodzi o hak , to kwota 342 zł to hak +elektryka.Trzeba jeszcze po montażu udać się na stację diagnostyczną i zrobić przegląd haka.To koszt bodajże 85 zł. Później z dokumentami do wydziału komunikacji po wpis w dowodzie rejestr. i można zapinać "ogon".Lusterka kupiłem zapinane na paski gumowe po 40 zł szt.Pozdrawiam Juri.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 51 gości