Relingi Kangoo 2008

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez bogdan02 niedziela, 24 kwietnia 2011, 20:46

http://allegro.onet.pl/renaul-kangoo-or ... 76019.html
http://allegro.onet.pl/solidny-bagaznik ... 57527.html
Możesz poszukać orginalnych poprzeczek, mają jeśli pomiętam 80 kg nośności
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez KURAK poniedziałek, 25 kwietnia 2011, 11:38

oryginalne poprzeczki kosztują tyle samo co te na drugiej aukcji
1.6 16V Gwiezdny Pył 007
Avatar użytkownika
KURAK
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): czwartek, 6 listopada 2008, 19:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez cina środa, 27 kwietnia 2011, 21:38

Poprzeczki są ostatecznością. Jak nie znajdę w miarę tanich relingów to pozostaną poprzeczki.
cina
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 22 kwietnia 2011, 19:17

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez hudyjan czwartek, 28 kwietnia 2011, 13:35

cina napisał(a):Bagażnik który mam, można do 50kg obciążyć, zakładam że tyle tam będzie
Może nie moja sprawa, ale co takiego chcesz wozić na dachu, że Ci się do środka Kangura nie mieści? Na myśl przychodzą mi tylko dwie możliwości - kajak albo mnóstwo rowerów. Bo z dwoma rowerami to się jeździ w środku - jak się zdejmie przednie kółka, to jeszcze jest kupa miejsca na inne bagaże.
Kiedy kupowałem Kangura, to z myślą, że już teraz wszystko w środku zmieszczę. No ale może nie doceniam Twoich potrzeb.
Pozdrawiam
1,2 16V żółta dziewczynka z 2002
hudyjan
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 30 grudnia 2009, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez cina piątek, 29 kwietnia 2011, 19:57

Dwójka małych dzieci ma bardzo duże potrzeby, do tego jeszcze 2 dorosłych i już tak dużo miejsca nie ma. Na długi urlop trochę rzeczy trzeba zabrać, w tym wózek dla młodszego synka, więc bez bagażnika na dach się nie obejdzie. Takie malutkie są moje potrzeby.
A tak btw, to w porównaniu do golfa III combi w tym kangurze jest jednak mniej miejsca na bagaże. Co z tego że jest wysoki, jak powierzchnia bagażnika jest mniejsza, krótsza.
cina
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 22 kwietnia 2011, 19:17

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez Masaccio piątek, 29 kwietnia 2011, 20:15

Masz rację, kangoo ma bagażnik krótki ale wysoki, czasami ma to swoje wady, czasami zalety.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez bogdan02 piątek, 29 kwietnia 2011, 20:19

Ee, widać że jeszcze nie potrafisz zapakować kangora ;)
Kratka za tylnimi siedzeniami i pakujesz do sufitu, teraz Ci miejsca nie braknie, nic nie zmoknie, nie zgubisz, nie robi oporów powietrza. A do rowerów kup nożyce na hak, bo chcąc wozić rowery na dachu musisz zabrać taboret i uważać na niskie wiadukty i inne garaże nad i podziemne :!: ;)
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez Wiz sobota, 30 kwietnia 2011, 08:39

cina napisał(a):A tak btw, to w porównaniu do golfa III combi w tym kangurze jest jednak mniej miejsca na bagaże. Co z tego że jest wysoki, jak powierzchnia bagażnika jest mniejsza, krótsza.


To ja mam dla Ciebie questa:
Zapakuj do golfa (nawet w kombiku) jedzenie i alkohol dla 12 ludkow na jedyne 4 dni, dodatkowo zmiesc 5 par nart i butow + 2 deski snowbordowe. O takim drobiazgu jak ciuchy dla 4 osob i dodatkowo 5 pasazerow! Zeby Ci jeszcze bardziej ulatwic zadanie nie mozesz korzystac z zadnych bagaznikow dachowych. Wszystko ma sie zmiescic w srodku i nic nie moze wystawac nawet przez uchylone okno :)
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez cina niedziela, 1 maja 2011, 19:56

bogdan02 napisał(a):Ee, widać że jeszcze nie potrafisz zapakować kangora ;)


No jeszcze nie pakowałem :) , ale chyba będę sie musiał obejść bez bagażnika.

Nie mam kratki niestety w tym modelu. Macie jakieś zdjęcie kangura z kratką, interesuje mnie kwestia mocowani kratki za tylnymi fotelami.
cina
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 22 kwietnia 2011, 19:17

Re: Relingi Kangoo 2008

Postprzez Kerepsak poniedziałek, 2 maja 2011, 08:12

No to ja się wypowiem :
Kangur = 2 x dorosłe osoby + 1 dziecko ( za dwa m-ce drugie :-) + 2 psy i żona która wcześniej pakowała się na wakacje do Mondeo kombi.
Moje rozwiązanie; krata materiałowa za tylnymi siedzeniami, bagażnik przedzielony na pół w poziomie. W miejscu oryginalnej półki jest wzmocniona półka własnoręcznej konstrukcji z podpórką. Bagaże idą pod półkę, psy na górę, (nie mam haka więc na razie rowery na bagażnik na tył), myślę nad doprowadzeniem klimy na tył (pisałem o tym w innym wątku). Myślę nad boxem na relingi na dmuchany ponton , ale przeraża mnie wysokość skoczka. Co do mocowania karaty to masz tu foto:
http://b.imagehost.org/view/0555/DSC0392 by Edi
a watek :http://klubkangoo.pl/forum/viewtopic.php?f=80&t=5696&start=100
Obrazek
Kangoor 1.5 dCi (84 PS) 2004 Privilege - 4 jaśki, klima,elektryka, samiczka, tuning = białe kierunki
Avatar użytkownika
Kerepsak
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 32
Dołączył(a): wtorek, 6 lipca 2010, 17:48
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 135 gości