WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez panbaryla środa, 2 lutego 2011, 22:12

...narazie stanelo na 59tys brutto za Kangoo w wersji 110 km ale moze uda mi sie jeszcze cos utargowac bo biore razem z loganem jak pisalem.
panbaryla
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2008, 20:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez kangaroz wtorek, 27 grudnia 2011, 20:12

Witam, ja również od niedawna jeżdżę flotowym Kangurem. I jestem pewien, że da się kupić go taniej niż 59k brutto (my kupowaliśmy dwa kangurki po 52k za sztukę) Zawsze możesz też użyć argumentu, że u konkurencji mają taniej! :D
Przepisy ruchu drogowego są po to, żeby... ich przestrzegać!!
kangaroz
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek, 27 grudnia 2011, 20:02

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez trawertyn2 poniedziałek, 6 lutego 2012, 17:34

ja mam ten sam model 100 000 przebieg blacharka robiona 2 razy, tarcze 2 razy,klocki 3razy , wentylator nawiewu 3 razy, i wisienka na torciku instalacja elektryczna 2 razy za pierwszym razem wywaliło bezpieczniki pod komputerem i spaliło przewody w klapie, za drugim razem bezpiecznik wyjarał gniazdo instalacja skopciła sie aż do kostki w nadkolu ,i znowu rdzewieje klapa ojciec równo zemną kupił toyote przebieg 300 000 za połowe ceny nowego kangoo i nic. ŻENADA- MYSLE ŻE CHIŃCZYCY PRODUKUJĄ LEPRZE AUTA NIŻ RENAULT ps. jak bym był zamożniejszy to bym to auto poprostu podpalił ale trzeba bedzie sprzedac jakiemus nieszczęsnikowi
trawertyn2
 

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez gre81 poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:32

Jesteś z salonu toyoty, czy masz warsztat elektryczny.
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez lam3r poniedziałek, 6 lutego 2012, 22:17

Panowie luz... mnie znowu piszczy wentylator. Ktoś liczy, który to już raz... czwarty?;-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez Arkadek czwartek, 23 lutego 2012, 22:49

Dawno mnie tu nie bylo, chociaz nie mam juz Kangoo to jezdze caly czas Megane i jestem zadowolony. Kolega Skarb pisze "kupujcie Berlingo"(o Caddy sie nie wypowiadam bo nie mialem i miec nie bede) otoz ja mowie NIE KUPUJCIE BERLINGO - dalem sie nabrac i kupilem Multispace bo wrazenie jakosci jakiego doznalem bylo lepsze niz w przypadku Renault ale to tylko wrazenie jak sie okazalo. Otoz od pierwszych przejechanych metrow moim nowym pachnacym automobilem zawieszenie napierdziela jak dobry kowal przy robocie. Po pierwszej skardze na "glosno" pracujace zawieszenie otrzymalem wiadomosc, ze po sprawdzeniu wszystkiego i dociagnieciu srub wszystko jest OK i to jest wlasciwie dostawczak i tak to juz jest po prostu ten typ tak ma.Po przejechaniu okolo 10 tys. pojawil sie prawdziwy lomot przy skrecaniu i wyczuwalny luz przy ruszaniu kolem. Wszystko to jeszcze troche trwalo ale po okolu 20 tys km nie wytrzymalem i pojechalem do serwisu- wymienili przeguby kulowe na wachaczach i laczniki stabilizatorow i mialo byc dobrze -mowa o przodzie. Nie jestem czlowiekiem agresywnym ale po jedzie probnej a wyjechalem tylko z miejsca parkingowego i wjechalem z powrotem, myslalem, ze wyjde z siebie i zrobie cos za co sie siedzi ale opanowalem sie. Okazalo sie, ze napierdziela jak przedtem. Po nastepnej probie naprawy, bo nie odebralem auta, wymienili mocowanie amortyzatorow przednich i dalej jest tak samo. Stuki pochodza zarowno z przodu jak i z tylu. Problem jest duzy bo jest to jakas wada konstrukcyjna, w starszych modelach tzn z 2008 roku np tyl auta jest poza kontrola i jezdzi jak chce, lomot z zawieszenia to standard.Serwis nie potrafi tego naprawic a orginalne czesci wytrzymuja 10 tys km-co jest jakas kpina. Moj Berlingo ma rok, przebieg 28tys i jeszcze nie byl w 100% sprawny, wg mnie. Chce dodac, ze to zawiesznie jest wykorzystane takze w innych modelach Citroena i Peugeota, tak ku przestrodze.To moj pierwszy i ostatni Citroen i cokolwiek z PSA. Zadna to pociecha ale moze sa gorsze auta od Kangoo.

Przepraszam za te "sroby" teraz to zauwazylem.
dempsej: poprawilem śruby ;]
Arkadek

Fajowa Renata 1.9D, 1998
Avatar użytkownika
Arkadek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 58
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2007, 23:00
Lokalizacja: Skogbygda- Norwegia

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez ep08 środa, 14 marca 2012, 21:46

Arkadek napisał(a):...otoz ja mowie...


A widzisz, na forum Peugota opisuja ten sam problem z zawieszeniem w Partnerze.

Pozdrawiam
Peugeot Partner Tepee Outdoor 2016, 1.6 Blue HDi, 120KM

1.5 dCi Helios '07........od małego mój.........niestety... SPRZEDANY 11.03.2011 !!

Szczeniak 3, 2011, 1.5 dCi FAP - sprzedany 09.2012
Avatar użytkownika
ep08
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 367
Dołączył(a): piątek, 3 kwietnia 2009, 00:40
Lokalizacja: Opolskie / D / generalnie po Europie sie szwendam.

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez Monty wtorek, 19 marca 2013, 13:21

Witajce Kanguromaniacy. Czytałem Wasze wpisy. Interesuję się tematyką motoryzacyjną nawet z racji, że moje obecne auto (Renault Kangoo 1.5 dCi. 2002 r.) jest 12 jakie posiadam. I jestem przekonany, że rok 2005 jest taką magiczną granicą dla dobrych samochodów. Po tym roczniku auta produkowane są na ilość, a nie na jakość. I co z tego, że pojawiły się nowe rozwiązania technologiczne? Gdzie obok nowych technologii produkuje się kompletną tandetę!!!!. Posiadając auto do 2005 roku, to cała sztuka polega na odpowiednim dbaniu o auto i tyle. A największą wadą w Kangoo jest elektronika -mam na myśli oczywiscie Kangoo I. Posiadam właśnie takie Kangoo, które jest napakowane elektroniką do granic możliwości-trochę jest z tym kłopotów, ale na szczęście mam dostęp do nowych i używanych części w atrakcyjnych cenach. Myślałem czasami o zakupie jednak nowszego auto w tym segmencie- ale nie Kangoo- tylko Partnera. Ale póki co, moje Kangoo śmiga. Pozdrawiam wszystkie fotoradary- wrogowie mojego Kangooo- i na was mamy sposób. Z poważaniem. Monty McGregory.
Monty
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 6 marca 2013, 22:43

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez dempsej wtorek, 19 marca 2013, 13:28

Kangoo IphI jest naladowane elektronika?

Obrazek

;)
ObrazekObrazek
Był sobie zielony Kangur 1.5 dCi 80 KM + cośtam jeszcze, Privilege, klapa , ale pojechał w dobre ręce.
http://dempsej.deviantart.com, http://www.flickr.com/photos/dempsej/ - moje zdjęcia
Avatar użytkownika
dempsej
II Vice Kangoomistrz 2009
II Vice Kangoomistrz 2009
 
Posty: 789
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 00:00
Lokalizacja: Okolice Wawy

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPIS

Postprzez MZ_MZ wtorek, 19 marca 2013, 19:36

Kto wie może kolega ma:
ESP, ASR, HAC, aktywny tempomat, kontrolę zmiany pasa ruchu, kontrolę zmęczenia kierowcy itd ...
:lol: :lol: :lol:
Raczej jestem skory stwierdzić, że w kangoo jest min. co jest potrzebne do poruszania się (mam na myśli elektronikę), nawet drzwi bagażnika mają klamkę (co dziś jest rzadkością). :shock:
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości