Pomocy - elektronika

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Pomocy - elektronika

Postprzez turtl poniedziałek, 13 grudnia 2004, 17:43

Cześć, mam problem z moim torbaczem (pierwszy raz od 3,5 roku)
wychodzę ze sklepu wsiadam, przekręcam zapłon, wszystko działa a nie pali, chechłam, chechłam i nic, po załączeniu dioda od immobilajzera nie gaśnie. Dzwoniłem do serwisu - za ich radą : sprawdziłem z drugim kluczykiem, odcinałem zasilanie, ruszałem wszystkimi przekaźnikami, sprawdziłem bezpieczniki, przewody, wtyczki z tą przy pierścieniu czytającym kluczyk włącznie, zamykałem i otwierałem z pilota, nowe baterie w kluczykach.

Może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem, może to nie awaria elektroniki, u nas nie ma na miejscu magika który by się tego podjął a do najbliższej ASO mam 80 km i przy tej pogodzie raczej trzeba lawetę a to kosztuje.
Dlatego szukam wszelkich możliwości, które mogę sprawdzić sam zanim zacznę szukać żyranta do lawety no i "tanich" usłóg ASO.

Pozdrawiam Wsystkich TURTL
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez kiler wtorek, 14 grudnia 2004, 20:07

Nielada kłopot mają ludzie z w samochodach, w których instalacja jest multipleksowa. Tam sygnał "wysyłany" ze stacyjki przechodzi przez kilka komputerów, żarówki przyczepy 8O , światło stopu, jedną z kilku skrzynek bezpieczników i tak dalej..... .
Jak odpalić kangoorka? :?: Spróbuj przekręcić kluczyk w stacyjce w pozycji do uruchomienie silnika i może zaskoczy.
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00

Postprzez mobarski środa, 15 grudnia 2004, 01:05

nie wiem czy to ci pmoże ale u mnie jak czasami immobilaizer wariuje, wystarczy otworzyć drzwi od kierowcy wyjąć kluczyk wsadzić na nowo i odpala. Sprawdzony sposób jak do tej pory jeszcze mnie nie zawiódł. A zdarzyła mi się już taka przygoda kilka razy :D
Maciek
Avatar użytkownika
mobarski
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 133
Dołączył(a): czwartek, 1 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Suchedniów


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości