Czy przyczepa o wys. 180cm bedzie za wysoka do Kangoo????

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Re: Czy przyczepa o wys. 180cm bedzie za wysoka do Kangoo????

Postprzez Pogol czwartek, 12 czerwca 2008, 18:30

Dzięki Panowie za uznanie, miało być ładnie jeśli auto z przyczepą może wygląda ładnie..

A kołpaczki to faktycznie model renault , znaczek na kołpaki renault też dojdzie troszkę później :-).
A co do prowadzenia to oczywiście czuje się że coś siedzi na ogonie ;) i spalanie też poszło do góry, fakt że leciałem pustą i na autostradzie, zobaczymy co bedzie jak bedzie obciążona :?
Pozdrawiam
Pogol
Pogol
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2007, 23:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy przyczepa o wys. 180cm bedzie za wysoka do Kangoo????

Postprzez siwy261976 czwartek, 26 czerwca 2008, 22:08

jak ja dociążysz to nie będzie tak skakać :)
ja ostatnio wypożyczyłem dwuosiową ale foty musze poszukać, DMC 1400 troche za ciężka dla mojego kango, ale miałem lekki ładunek tylko gabarytowy, pozatym dowiedziałem sie że można podpiąc przyczepe o 10% cięższą niż w papierach (oczywiście i tak trzeba posiadać odpowiednią kategorię)

zakupiona przyczepka wyglada bardzo fajnie w zestawie z kangórkiem

ps. to ile w dowodzie autka jest DMC przyczepy zależy nie tylko od mas pojazdu ale przedewszystkim od mocy silnika jakim dany model auta dysponuje (zauważcie podobieństwo w 1.4 w poście, potem widać jak DMC przyczepy sie zwiększa wraz z pojemnością 1.6 ma większa moc i od razu ma większe DMC wpisane, jeśli dobrze zauważyłem to najcięższe przyczepy może ciągnąc 1,9 :) )

znalazłem fotkę, przyczepa ma dł 2,6 m i 1,6 wysokości paki reszta jak u innych :)
Obrazek
ObrazekObrazek
siwy , Szczecin, Kangoo 1,4 RN 1999r. bordo - metalic :) zahaczony
Avatar użytkownika
siwy261976
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 474
Dołączył(a): poniedziałek, 27 marca 2006, 23:00
Lokalizacja: szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości