Gaz w Kangoo???

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Gaz w Kangoo???

Postprzez orys środa, 30 czerwca 2004, 21:26

Witam

Potrzebuje informacji na temat gazu w naszych sprzętach:
- czy ktoś ma gaz montowany fabrycznie (czyli w salonie)
- może ktoś ma sekfencyjny (o ten chodzi mi najbardziej)
- wady, zalety, awarie, itp.
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Bullitt czwartek, 1 lipca 2004, 23:18

Fabrycznego to raczej nikt nie ma. Firma nie dopuszcza zasilania gazem. Instalacja=utrata gwarancji. takie info dostałem przy zakupie ( zastanawiałem sie nad 1.6)
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez orys piątek, 2 lipca 2004, 14:15

W naszym salonie nic o utracie gwarancji nie mówią, jeżeli zamontujesz go u nich czyli w serwisie
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

gaz

Postprzez luk niedziela, 17 października 2004, 05:30

A ile Wam pali gazu Kicek z silnikiem 1,4 (8V). Mój 10 l/100 km. Nie ma różnicy czy miasto czy trasa. :!:
Avatar użytkownika
luk
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota, 16 października 2004, 23:00

Postprzez turtl poniedziałek, 18 października 2004, 19:34

Witam
mam założony Wtrysk Sekwencyjny i jestem zadowolony, mam instalację polską z osprzętem Włoskim Romano.
Jeżeli chodzi o zużycie to faktycznie zgadzam się z "lukiem" - pali 10 l/100km. i nie da się tego przeskoczyć, ale to zawszae 100km. za 20zł. a nie za 42zł. - polecam, na mocy nie odczówam żadnej różnicy a i dynamika nie ucierpiała, sam moment przejścia z etyliny na gaz jest niewyczówalny pod nogą, zapłaciłem za tą przyjemność 32000 PLN
TURTL
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez Rafal poniedziałek, 18 października 2004, 22:30

Turtl, a gdzie Ty założyles za 3200o pln???? domyslam sie ze 3200, ale kiedy to bylo i gdzie, bo w trojmiescie i okolicach najtansze co znalazlem to 4200! Zamierzam zamontowac gaz w przeciagu 2 tyfgodni i zastanawiam sie czy nie oplacaloby sie wybrac gdziez dalej jezeli mozna zrobic to o 1000 taniej!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Gość wtorek, 19 października 2004, 14:55

[quote="Rafal"]Turtl, a gdzie Ty za³o¿yles za 3200o pln?? - faktycznie nast±pi³a pomy³ka ale co za ró¿nica to tylko jedno zero.

cena jest taka jak± napisa³em tzn. 3200 PLN i jak pisa³em jestem zadowolony. firma mie¶ci siê w L±dku Zdrój - kawa³ drogi z trójmiasta - Kotlina K³odzka. firma nazywa siê Toch i zapoznaj (zapoznajcie) siê z ofert± i firm± na str. http://www.autogaz.ladekzdroj.pl/ je¿eli kto¶ zainteresowa³by siê monta¿em w³a¶nie tam to urzedzam, ¿e pierewsze wra¿enie jest nieciekawe (straszny ba³agan) ale s± to fachowcy, którzy wiedz± co robi± i znaj± siê na rzeczy .

jeszcze jedno, oni maj± jeszcze kilka warsztatów z t± sam± instalacj± i cchyba maj± gdzie¶ na pomo¿u bo jad±c nna wakacje na mazury przed pierwszym przegl±dem mówiono mi ¿e w Toruniu albo w Gdañsku maj± jeszcze jedenn punkt. zajrzyjcie na stronkê w/w a nawet zadzwoñcie do nich to Was naprowadz± na lepszy tor. POZDRAWIAM TURTL.
Gość
 

[b]GOŚĆ[/b]

Postprzez turtl wtorek, 19 października 2004, 15:02

Chej ludziska, ta informacja pod podpisem gość to moje informacje - zapomniałem się zalogować - SORKY!
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez Juri czwartek, 10 lutego 2005, 18:47

Witaj Turtl! Jak działa Twoja instalacja gazowa? Czy masz butlę w miejscu koła zapasowego , czy też w bagażniku. Jaka pojemność butli? Zapewne zrobiłeś już "trochę "kilometrów na LPG i jestem ciekaw Twoich doświadczeń. Jestem poważnie zainteresowany montażem w swoim 1,4 LPG. Co mógłbyś doradzić? Oferta tej firmy , w której montowałeś gaz jest cenowo konkurencyjna. U mnie w Zielonej Górze instalacja z sekwencyjnym wtryskiem kosztuje trochę ponad 4 tys. zł. Pozdrawiam Juri.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez trochim poniedziałek, 21 lutego 2005, 09:34

witam ja w swoim tzn 1.2 gaz zakładałem 6 m-cy temu i przejechałem ok 30 tys .Gaz mam ten zwykłuy z tym że mam wymieniony kolektor . instalacja kosztuje 2 tyś ja mam w kole zapłaciłem cos ok 2400 - brak spadku mocu spalanie 8 l.LPG a mam cięzka noge .Raz miałem wybuch ale w 1.2 jest taki okragly filtr i nie zapinam go jest po prostu tak założony (tylko aby nie był otwarty) i kiedy nastepuje wybuch rozpina sie sam tak wiec zero uszkodzeń .też sie zastanawiałem na sekwencyjnym ale teraz uważam że jest to wywalenie kasy bo tak samo jeżdzi sie na zwyklym
W przyszłosci chciałbym załozyc filtr stożkowy a może już ktoś zakładał ??
bo nie wiem co zrobic z czujnikami..
Avatar użytkownika
trochim
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 18 lutego 2005, 00:00
Lokalizacja: Drelów

Następna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron