Prowadnice bocznych drzwi

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Prowadnice bocznych drzwi

Postprzez jon104 wtorek, 29 czerwca 2004, 11:02

Pytanie do wszystkich, ale szczególnie do użytkowników nowych Kangoo-rków.

Czy w Waszych pojazdach także pojawił się problem odchodzącego lakieru z dolnych prowadnic przesuwnych drzwi. W moim zwierzaczku po stronie lewej w miejscu gdzie rolka tocząca się po prowadnicy wywiera najwiekszy nacisk, nastąpiło odwarstwienie lakieru co min. powoduje charakterystyczny odgłos podczas otwierania i zamykania drzwi. Problem pojawił się już po 3 miesiącach od zakupu, a teraz przerzucił się także na drzwi prawe.
W serwisie "mistrz zmianowy" powiedział, że to powinno być zakwalifikowane do wymiany, ale z powodu braku czasu zajmę się tym dopiero w sierpniu.
Czy ktoś z szanownych klubowiczów ma podobne problemy i w jakim okresie eksploatacji one wystąpiły?
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prowadnice bocznych drzwi

Postprzez komor wtorek, 29 czerwca 2004, 12:20

jon104 napisał(a):Pytanie do wszystkich, ale szczególnie do użytkowników nowych Kangoo-rków.

Czy w Waszych pojazdach także pojawił się problem odchodzącego lakieru z dolnych prowadnic przesuwnych drzwi. W moim zwierzaczku po stronie lewej w miejscu gdzie rolka tocząca się po prowadnicy wywiera najwiekszy nacisk, nastąpiło odwarstwienie lakieru co min. powoduje charakterystyczny odgłos podczas otwierania i zamykania drzwi. Problem pojawił się już po 3 miesiącach od zakupu, a teraz przerzucił się także na drzwi prawe.
W serwisie "mistrz zmianowy" powiedział, że to powinno być zakwalifikowane do wymiany, ale z powodu braku czasu zajmę się tym dopiero w sierpniu.
Czy ktoś z szanownych klubowiczów ma podobne problemy i w jakim okresie eksploatacji one wystąpiły?


Jest to norma. Mam drugiego kangura i jest to stały problem. Nawet sobie tym łowy nie zawracam
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Juri wtorek, 29 czerwca 2004, 19:53

Witaj Jon 104! U mnie też lakier odchodzi z prowadnic bocznych drzwi. Myślę , że nie ma co sobie tym głowy zawracać , tak jak to napisał jeden z naszych kolegów (Komor). Pozdrawiam JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Lukasz_Kangoo środa, 30 czerwca 2004, 09:11

Potwierdzam.
U mnie to samo.
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości