alarmik cobra

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

alarmik cobra

Postprzez kiler poniedziałek, 28 czerwca 2004, 15:54

Cześć!
Czy jest ktoś kto ma alarm Cobra 5370 w swoim kangurku?
U mnie ten alarm nic nie robi nawet nie piśnie. (jeżeli w ogóle to robi)
:cry:

Mój kangurek jest z `99 i niestety nie mam instrukcji obsługi do tego alarmu. Aha i jeszcze jedno pilot jest razem z kluczykiem i immobilizerem.
Czy ktoś miał doświadczenia z tym alarmem, może jakieś sugestie jak go "obudzić"?
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00

Postprzez Juri wtorek, 29 czerwca 2004, 19:47

Witaj Kiler! W moim Torbaczu jest również alarm COBRA. Miałem z nim również problem. Gdy kupiłem Kangura ten alarm nie działał(auto używane). Okazało się , że padnięta była syrenka. W warsztacie gdzie zajmują się alarmami wymienili mi syrenkę ( koszt niewiele ponad 200zł) oraz uruchomili centralkę. Syrenka była sprowadzona bodaj z Warszawy , bo na miejscu takiej nie mieli i w ten oto sposób alarm działa. Próbowałem sam się z tym tematem uporać , ale niestety nie udało mi się . Jak rozebrałem syrenkę , to była zawilgocona i pomimo wysuszenia nadawała się już tylko do wymiany. Moja rada - podjedź do jakiegoś warsztatu i napewno uruchomisz alarm. Powodzenia . Napisz jak załatwiłeś ten temat. Pozdrawiam JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez kiler piątek, 2 lipca 2004, 18:42

Cześć! Kangurka kupiłem jako auto używane i chodzi w nim tylko zamek centralny i kierunki. Ale dzieki za podpowiedź, to już nie będę rozbierał samochodu by się dowiedzieć co dokładnie się zepsuło. Problem naprawy/ wymiany pozostawię na za tydzień albo dwa tygodnie bo mam teraz praktyki. Jak coś będę wiedział to napiszę.
kiler- pozory mylą
GG:2540226
Avatar użytkownika
kiler
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 22 maja 2004, 23:00


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości