CEWKA

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

CEWKA

Postprzez GAJOS wtorek, 22 czerwca 2004, 08:54

W SWOIM WYMIENIAŁEM CEWKĘ PO 108000 KM. OBJAWEM POCZĄTKOWYM USZKODZENIA BYŁY BARDZO DUŻE PROBLEMY Z URUCHOMIENIEM - ALE NIEREGULARNE
Avatar użytkownika
GAJOS
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 21 czerwca 2004, 23:00

Interesuj±ce

Postprzez Brotha niedziela, 25 lipca 2004, 22:22

Mia³em (mam) podobne problemy! Zauwa¿y³em tylko, ¿e czasmi bardzo ciê¿ko odpala mój kangoor (1.2 8V). Mam wra¿enie ¿e przy odpalaniu, kiedy silnik ju¿ prawie zaskakuje co¶ zatrzymuje go z du¿± si³± - oczywi¶cie nikt niema pojêcia co to jest! W Renault chciali mi sprawdziæ na komputerze, ale jako¶ u nich taki problem nie wyst±pi³ podczas odpalanie, tote¿ komputer nieczego nie wykry³. Sugerowano mi ¿e mo¿e to byæ uszkodzony czujnik na kole zamachowym.
Tak czy inaczej, problem pojawia³ siê zazwyczaj rano, ale uwaga w lecie! Zim± mu przesz³o ca³kowicie! By³ natomiast czas, kiedy to wilgotnym porankiem potrafi³em krêciæ a¿ do wy³adowania akumulatora! My¶la³em ¿e to mo¿e kable wysokiego napiêcia!
Mia³e¶ podobne objawy? Mój wóz ma ju¿ 5 lat i 120 tys km. Je¶li tak proszê o info, aha i ile kosztowa³a Ciê wymiana cewki!
Brotha
 


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 134 gości