filtr przeciwpyłkowy

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

filtr przeciwpyłkowy

Postprzez arek poniedziałek, 3 maja 2004, 18:35

8) Hej Kangoorki,czy ktoś kiedyś dobierał się do filtra pyłkowego.Jak go zmieniać i co to jest,bo moja żonka,jak tylko włączy nawiew to od razu płacze.Co z tym można zrobić,POMOCY!!! :!: :roll: Było wolne i do pracy,a może jakieś święto 4-majowe.HEJ 8)
Avatar użytkownika
arek
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): środa, 14 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: olsztyn

Postprzez Juri wtorek, 4 maja 2004, 18:09

Witaj Arek ! Jestem posiadaczem Kangura od niedawna i chyba jest u mnie jakiś filtr po prawej stronie auta , jak się maskę otworzy , to jest na dole , tak jakby przed przednim kołem . Nie wiem co to jest za filtr (chyba filtr?). Odchodzi od "tego" przewód elektr. i jakiś jakby paliwowy , czy coś takiego. Jeżeli Wiesz co to za "ustrojstwo" to odpisz. Tobie może chodzi o filtr powietrza do klimy? Ja niestety klimy nie mam. Pozdrowienia JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez jon104 środa, 5 maja 2004, 07:54

:roll: Filtr przeciwpyłkowy znajduje sie pod przednia szybą po stronie pasażera. Po podniesieniu maski widać na podszybiu taką klapkę, ale przyznam się, że nie wyciagałem tego wiem tylko, że nie jest to nazbyt skomplikowane, ale za to drogie :twisted:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości