Przyczepa kampingowa

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Przyczepa kampingowa

Postprzez skrzypek wtorek, 13 kwietnia 2004, 21:24

Witam ! Czy ktoś ma doświadczenie z ciaganiem przyczepy kampingowej za Kangoo ? Kupiłem Kango z silnikiem 1,4 / 75kM. Dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem to 1100 kg. Własnie do takiej przyczepy mam dostęp. Jednak co do możliwości ciagania jej za Kangurem podchodzę z pewna taka dozą nieśmiałości :D .
Avatar użytkownika
skrzypek
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): sobota, 10 kwietnia 2004, 23:00

Postprzez jon104 środa, 14 kwietnia 2004, 08:57

:wink: Nic tylko podpiąć i sie przekonać :wink:

Poprzednim autkiem o takiej samej mocy i pojemnosci (1,4 75KM)ciągnąłem z dużym powodzeniem mniejsza przyczepę. Co do takiej w okolicy 1100 kg to podejrzewam, ze kangoorek poradzi sobie świetnie ponieważ jest wysoki. Jednak na pewno trzeba będzie uważać na zkrętach i ogólnie nie przkraczać pewnej predkości (przypuszczam ok 80 km/h) po później nastąpić może moment "rozbujania" przyczepy, trudnej czasam do opanowania (chyba, że przyczepa ma spejalne mocowanie zaczepu z amortyzatorami zapopbiegającymi temu zjawisku).
Problemem okażą sie tez górki i ogólnie przyspieszanie powyżej 60 - 70km/h, ale ogólnie powinno być całkim dobrze. :lol:
Ja też wybieram się latem (jak zwykle 1400km) w trasę z przyczepką, ale jak juz pisałem mniejszą (Niewiadów N126), no i nasz kangoorek może ciągnąć 1200kg :wink:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 83 gości