OPINIE NA TEMAT KOROZJI W KANGOO

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez michal wtorek, 1 czerwca 2004, 21:27

jak na złość zapodziałem książeczkę gwaancyjną , ale z tego co pamietam, to taki przegląd antykorozyjny trzeba zrobić przed upływem 2 lat (aby mieć 12 lat gwarancji na perforację??), 3 lata lakier) i jest on płatny jeżeli wtedy nie zlecasz przeglądu okresowego , a problem mam taki, że zerknąłem na podwozie za kołami przednimi tam, gdzie fabrycznie połozyli lakier i miejscami jest goła blacha - mimo,że od dawna mam chlapacze -czy oni to uwzględnią, skoro zastrzegali się, że nie odpowiadają za ptasie kupy, żwir ,opady itd , ze dwie strony jeszcze.?
michal
helios 1.5 dci
Avatar użytkownika
michal
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Lesio czwartek, 3 czerwca 2004, 20:40

W Fiacie taki przegląd powłoki lakierniczej i korozji jest po 3 i 5 latach bezpłatnie i co jeszcze mogę dodać to przy usuwaniu wady lakierniczej (odpryski lakieru na masce) nikt mnie nie pytał o przeglądy w ASO. Więć firma Renault zabezpiecza się jak można na wypadek ewentualnych wad lakierniczych i perforacji bo jak wiadomo nie każdy ma ochotę wydać kasę na ASO jak i tak nic nie zrobią lepiej niż poza ASO.
Lesio
Yellow Kangoo '98
1.9D55 RT
W-wa
Lesio
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 25
Dołączył(a): niedziela, 4 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości