Mam zamiar nabyć Kangura więc pytam....

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez Lukasz_Kangoo środa, 10 marca 2004, 09:49

Witam Robi,
Elou PIKUR!!
Ja jestem klubowiczem (oklejonym ;-) ) i czasami pojawiam się na spotkaniach (wcześniej jeździłem niebieskim Twingo) - Ciebie jednak nie kojarze :-(

Co do Kangoo, to zwróć jeszcze uwagę na opisywane na forum zbieranie się wody pod dywanikami - warto sprawdzić, czy nie ma tam ognisk korozji.

Szkoda, że nie zapisałeś się wcześniej, bo w sobotę mieliśmy małe spotkanko i miałbyś okazję obejrzeć sobie dokładnie takie egzemplarze jak planujesz kupić (a może nawet popróbować możliwości ;-) )
Zatem zapraszam na kolejne spotkania, mam nadzieję, że już Kangoorkiem ;-)
Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało :D
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Dzieki za przyjecie i podpowiedzi :)

Postprzez Robi środa, 10 marca 2004, 10:55

Elo grupa,
wielkie dzieki za odzew na moje pytanie, mam nadzieje ze zakup Kangura dojdzie do skutku jeszcze w tym miesiacu i juz wkrótce bede mogl sie pojawic na Waszym spocie. Oczywiscie bede sledzil co dzieje sie na forum!
Pozdrawiam,
Robi
KANGUR 1,4 E7J RN' 98 <biel lodówki>
WAWA
/// \\\
\\\ ///
(oklejony i oramkowany PIKUR)
Avatar użytkownika
Robi
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 9 marca 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

odbiór

Postprzez Mona środa, 5 maja 2004, 12:46

W czwartek ,w moje urodziny najprawdopodobnie stanę się posiadaczem nowego KANGOORKA KALEIDO. Taki prezent.A co. Z tego też powodu pytam drogich forumowiczów na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze niniejczego? Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Itp.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Lukasz_Kangoo środa, 5 maja 2004, 13:10

Niestety doświadczeń nijakich w tym temacie nie mam, bo jeszcze nigdy nie odbierałem nowego auta :wink:
Co nie zmienia jednak faktu, że składam Ci najlepsze życzenia urodzinowe. :lol:
No i żeby Ci prezencik długo i dobrze służył :D
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 środa, 5 maja 2004, 13:38

:D Podpinam sie do życzeń i gratulacji bo powody nie byle jakie :D :!:

Niecałe pół roku temu odbierałem swojego Kangoo-rka, a było to na 3 dni przed moimi imieninami, wiec i troche analogii było :wink:

Dziwne, ale trudno mówić o rzeczach, na które trzeba zwracać uwagę przy odbiorze nowego autka. Praktycznie nie ma wyboru bo przychodzi ten jeden wyspecyfikowany egzemplarz, a mając w kieszeni gwarancję na dwa lata mozna sobie powiedzieć - zawsze zdążę poszperać i poszukać ew. usterek :twisted:
Pozostało jedynie sprawdzić światła, zamykanie drzwi, fotele i kanapy, no i przede wszystkim czy właśnie zgadza się lista uzgodnionych przy podpisaniu umowy dodatków no i ewentualnych gratisów.

Ponieważ jak na razie nie znalazłem żadnych powodów do zmartwień życzę Ci równie dużo zadowolenia z eksploatacji tego jedynego w swoim rodzaju Autka :D
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: odbiór

Postprzez komor środa, 5 maja 2004, 14:08

Mona napisał(a):W czwartek ,w moje urodziny najprawdopodobnie stanę się posiadaczem nowego KANGOORKA KALEIDO. Taki prezent.A co. Z tego też powodu pytam drogich forumowiczów na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze niniejczego? Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Itp.
Pozdrawiam.

Obejrzałbym dokładnie nadwozie pod kątem ew uszkodzeń lakieru i blachy. Okazało się bowiem w moim kangurku był uszkodzony próg zaszpachlowany zgrubnie i pomalowany srebrną farbą. dopiero gdy zaczęła ta farba odchodzić okazało się że to uszkodzenie a nie kit na łączeniu. Była to jak się okazuje wina dowożącego ale i salonu bo tego nie wyłapali przed wydaniem. Jak to stwierdzili prawdopodobnie przy wieżdżaniu na lawetę uszkodził a potem na polu naprawił i po kłopocie. Na szczęście już naprawione.
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez AdiK środa, 5 maja 2004, 19:56

Gratuluje prezentu :)
Z doświadczenia jako były pracownik sewisu radze sprawdzić czy niema jakich kolwiek zarysowań , zadrapań nie tylko lakieru ale także zderzaków i deski rozdzielczej.Każdą inną wadę można zareklamować a wymienione uznają za powstałe po odbiorze.
Pozdrawiam i życze bezproblemowej jazdy :D
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Postprzez sw czwartek, 6 maja 2004, 07:40

Gratuluje nowego autka. Ja swoj odbieralem na dzien przed urodzinami. W dzien urodzin zdazylem juz zaplacic mandat (ale nie za predkosc). No wiec uwazaj. Szerokiej drogi!
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez orys czwartek, 6 maja 2004, 14:50

Witam

najlepszego z okazji urodzin i odbioru maszyny
U mnie była połamana klapka bezpieczników ale zobaczyłem dopiero w domu

pozdrawiam
Pozdrawim orys
Gwiezdny Pył 1.5 dci 65KM (kaleido)
Avatar użytkownika
orys
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela, 9 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Białystok

Jaki model mam wybrać???

Postprzez MSadzik czwartek, 22 lipca 2004, 22:27

Witam... doradzcie mi jaki model mam wybrac, chodzi mi przedewszytkim o silnik, no i rodzaj zabudowy.... wiem ze tansze bedzie nadwozie blaszane ale mi zalezy na 5 osobowym modelu... ale wiem ze i te sie różnią - metoda wykończenia i takie tam.... Jezeli chodzi o silniczek to mazy mi sie Dieselek ale nie wiem czy nie jest za słaby.... bede go czesto wykozystywal do przwozu znacznych ładunków.... no własnie i tu sie nasówa pytanko.... jaka jest prawdziwa ładownośc tego cudeńka... bo źródła mówią różnie.... a i jszcze jedno... widziałem ostatnio wersje oszklona 5-osobowa ale była lekko przedłużona (może nie najpiękniej to wygląda ale jakie jest pojemne.... no i chyba ładowność sie powiększa)... troszke bez składu to wszystko napisałem.... :lol:
Jeszcze Twingo ale już niedługo..... kangoo
Avatar użytkownika
MSadzik
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 21 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Wrocław - Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości