Fotel kierowcy zamiana.

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Fotel kierowcy zamiana.

Postprzez yunkers poniedziałek, 8 maja 2017, 16:47

Witam wszystkich po sześciu latach nieobecności los tak chciał że znów zagościł na moim podwórku kangurek 2001r. którym jezdził kiedyś inwalida bo jest zamontowane automatyczne sprzęgło tzn. coś jest rozpięte przy drążku biegów ale nie o tym chciałem. Fotel kierowcy jest bardzo wygnieciony po lewej stronie i mam do was pytanie co można wstawić aby pasowało na szyny bez żadnych przeróbek a komfort jazdy się poprawił.
yunkers
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 12
Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2011, 15:42

Re: Fotel kierowcy zamiana.

Postprzez Lucass niedziela, 14 maja 2017, 19:08

Fotel z Kangoo.
W fotelu kierowcy prawa szyna jest wyżej, na tunelu. Bez rzeźby nic innego tam nie wejdzie.
Być może z Clio, ale tu już pewności nie mam, bo nie pamiętam. Trzeba by sprawdzić.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Fotel kierowcy zamiana.

Postprzez p70 piątek, 19 maja 2017, 19:11

W Dacii Sandero też te szyny są na różnej wysokości podobnie jak w Kangoo I ale nie wiem jak z profilem szyny i rozstawem czy ktoś może coś wie na ten temat ?
Na aukcjach Sandero (szczególnie Sandero II od 2012 r) są w dość dobrym stanie, głównie z anglików ale to byłby akurat plus, jeśliby szukać dla kierowcy. Ceny są dość rozsądne bo do kangura niżej 100 PLN nie dostaniesz niczego sensownego a i tak gąbka jest pewnie już zmęczona a sprężyny nadpęknięte.
Kangoo I Ph2 2007 1,5 dCi Kaleido
p70
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): niedziela, 30 października 2016, 17:06
Lokalizacja: Skarszewy


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości