czasami nie pali

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

czasami nie pali

Postprzez pablo piątek, 20 stycznia 2017, 11:41

Witam sto lat już tu nie pisałem mam dylemat z moim kangoo pojawił sie psikus czasami nie pali miesiąc dwa jeżdżę i nic a tu nagle wsiadam i konie padły najgorzej jak jestem załadowany towarem! Sprwadzałem na ściągniętej świecy brak iskry! Cewka przewody świece czujnik położenia wału nowe czyli cały układ zapłonowy nowy elektrykiem nie jestem ale coś w tej sferze musi być!byłem u fachowca który siedzi w elektronice i to nie imo bo by świeciła dioda. Najciekawsze jest to że jak go wezme na hol zawsze po przejechanianiu kawałeczka zapali a potem odpala do kolejnego psikusa za wszelkie rady dziękuję pozdrawiam
pablo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 29 stycznia 2010, 20:16

Re: czasami nie pali

Postprzez Lucass piątek, 20 stycznia 2017, 12:16

Pompa paliwo podaje?
Sprawdź (powciskaj) wyłącznik wstrząsowy i jego kostkę.
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: czasami nie pali

Postprzez pablo wtorek, 24 stycznia 2017, 10:22

Dziś sprawdziłem paliwo podaje na przewodzie od strony akumulatora już po przekręceniu samego kluczyka słychać bzzzzzzzyk czyli pompa powinna być ok wypiełem czujnik odkręciłem był zwarty wiec zrobiłem mu teścik wstrzasowy czy wybija .wybił wcisłem dziada spowrotem i tak kilka razy zamontowałem wciśnięty na miejsce. Podpiełem i na ściągnietej fajce ze świecą przekręciłem stacyjkę w zbiorniku oprócz bzyk pojawił sie jakiś dzwiek jakby ktoś pukał lekko w zbiornik ale odpaliłem iskra sie pojawiła :D czyli coś z tym czujnikiem chyba nie halo. Założyłem przewód na świece i miód malina. W czasie gdy kangoo było niedysponowane musiałem jeździć modusem żony które chce niedługo sprzedać więc kangoo jest potrzebne
pablo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 29 stycznia 2010, 20:16

Re: czasami nie pali

Postprzez redondo00 środa, 1 lutego 2017, 17:24

ahoj !!

ja mialem delikatnie przetarty przewod od immo i po podlaczeniu pod kompa pokazywal zablokowanie przez immo wlasnie , ale na dasce dioda sie nie swiecila !!!! tez raz palil raz nie . wystarczylo poruszac przewodami wiazka od komputera do skrzynki kolo aku . zmienilem przewod od kompa tam i pozniej dzialalo
redondo00
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 114
Dołączył(a): piątek, 20 grudnia 2013, 22:40


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 127 gości