odma

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

odma

Postprzez osa-ozo piątek, 1 kwietnia 2005, 19:31

otoz spod mojej odmy w diselku 1.9 kapie co nieco-no a raczej jest tam wilgotno,podobno silnik nie ma przedmuchow jak stwierdzili z aso,zreszta ma oryginalne 158tys. wiec nie powinien ich miec.Podobno ta odma sie zapchac mogla...mial ktos kiedys cos takiego ????Albo wymienial juz to cos ???? Dowiadywalem sie ze cena tego w sklepie original to 102zl.Silnik ma powera,dzis grzalem przez moment na probe prawie 160,wiec jest ok chyba,przyspieszenie tez niczego sobie,spalanie 5.5litra srednio.Potrzeba wogole ja wymieniac????Podobno jak jest zuzyta to dmucha z niej brudne powietrze na filtr,a wiec nie ekstra.Nie wiem czy cos z tym dzialac,czy tak jezdzic,podobno niczemu to nie szkodzi.Robil to juz ktos ????Wymiana to 10 min.w maxie ale 100zl moze lepiej na cos innego wydac ... Jak radzicie ????
Avatar użytkownika
osa-ozo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): czwartek, 6 stycznia 2005, 00:00

Postprzez misiek288 wtorek, 5 kwietnia 2005, 18:32

kurka, chyba z tematem odmy w 1.9 d zostaniemy tylko zdani sami na siebie :lol:


P.S. zlokalizowałem ją i troche mokro pod nią mam :!:
Avatar użytkownika
misiek288
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 537
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez branio wtorek, 5 kwietnia 2005, 19:49

Chłopy nie przejmujta sie!Odpowiem jak fachowcy z serwisu-tak ma być.


Założyłem zwierzakowi sandałki,z radości dalej skacze.
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez osa-ozo wtorek, 5 kwietnia 2005, 23:28

eahehaaeh,no nie wiem tak naprawde jak ma byc,ja ogolnie nie lubie opcji aby cokolwiek mi z auto lecialo,a tam nie jest suchutko,bede drazyl ten temat jak podjade gdzies do serwisu,chyba ze tutaj sie dowiem czegos wczesniej
Avatar użytkownika
osa-ozo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 49
Dołączył(a): czwartek, 6 stycznia 2005, 00:00


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron