Problem boczne drzwi ale lewe

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez _ONE_ piątek, 18 marca 2005, 19:39

Ja też zabiorę się za to jak będzie trochę cieplej... pewnie jak pojedziemy do teściów... mają garaż :D Wracając do tematu to proponuję Ci wyciągnąć moduł i rozebrać. Trzeba zerwać dwa nity. Jak już będziesz miał moduł w rękach to wystarczy lekko podważyć obudowę i gotowe.
Jeżeli padł to w środku pewnie zobaczysz mały krater :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Crash sobota, 19 marca 2005, 15:30

Znowu się trochę dzisiaj pobawiłem i wychodzi na to że czujnik w korku wlewu paliwa jest ok sprawdzałem miernikiem. Natomiast po rozebraniu modułu G-Cartiera okazało się że dół płytki jest trochę zaśniedziały. Próba oczyszczenia nic nie dała. Co najdziwniejsze moduł ten posiada 3 elektromagnesy 2 odpowiedzialne za zamykanie 1 za otwieranie zamka i jak je zwierałem to zamek działał otwierał sie i zamykał :D Ale z kluczyka nadal kicha. I teraz nie wiadomo czy walnięta jest jakaś część na płytce modułu czy jeszcze coś innego. A nie będę kupował modułu za taką kasę żeby to tylko sprawdzić. Pytanie czy jakiś elektronik jest w stanie sprawdzić moduł ew. go naprawić :?:
Pozdrawiam

-=Crash=-
1.4i RN 2001 6 drzwi ;) PMS Edition CB-Radio
GG#234348
Avatar użytkownika
Crash
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Swarzędz

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron