POMOCY! ZAMARZAJĄCE DRZWI PRZESUWANE

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Postprzez jon104 czwartek, 25 listopada 2004, 18:01

Tak, pewnie by poskutkowało, tylko te pencerze twardawe... :cry:

A pomysłu na to jak na razie nie mam :cry:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

zamarzajace drzwi

Postprzez Jaro_Krakow czwartek, 25 listopada 2004, 19:32

ja tez o tym pisalem i to nie dawno , post ponizej ; http://www.kangoo.schron.pl/modules.php ... 549d12f13c
Jaro_Krakow 1.5 dCi 80KM
Avatar użytkownika
Jaro_Krakow
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): piątek, 5 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez MK piątek, 26 listopada 2004, 07:35

No cóż :roll: ktoś to już gdzieś napisał i ja powtórzę tę radę :idea: :
w zwiazku z tym ,że dzieje się to tylko w "nówkach" proponuję zamienić je na roczniki poniżej 2000r.,a i pyszczki będziemy mieli jednakowe :lol:
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

POMOCY! ZAMARZAJĄCE DRZWI PRZESUWANE

Postprzez hubertl czwartek, 10 lutego 2005, 22:37

Mam ten sam problem w swoim kangurze (1.4RN 2000). Nie rozumie tylko dlaczego w zimie jezdzicie z otwarymi drzwiami :-). Jak juz zdarzy sie taka sytuacja ze drzwi nie chca sie zamknąć należy wcisnąć zamykanie od wewnątrz i zatrzasnąć drzwi. Drzwi się już nie otworzą ale na wiosnę jak odmarzną wszystko wraca do normy :) - przynajmniej nie ma przeciągu w samochodzie.

Łącze pozdrowienia
Avatar użytkownika
hubertl
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 23:00

Re: POMOCY! ZAMARZAJĄCE DRZWI PRZESUWANE

Postprzez Crash czwartek, 10 lutego 2005, 23:02

hubertl napisał(a):Mam ten sam problem w swoim kangurze (1.4RN 2000). Nie rozumie tylko dlaczego w zimie jezdzicie z otwarymi drzwiami :-). Jak juz zdarzy sie taka sytuacja ze drzwi nie chca sie zamknąć należy wcisnąć zamykanie od wewnątrz i zatrzasnąć drzwi.


Potwierdzam u mnie też od mrozu nie można było zamknąć drzwi i wciśnięcie guzika pomaga. Zamykają się na amen :D Ale po kilku kilometrach jak w samochodzie już się nagrzeje to działają bez problemu można otworzyć i zamknąć :wink: A jakbym miał mało problemów mam rozsuwane drzwi z obu stron :D

Pozdrawiam
Pozdrawiam

-=Crash=-
1.4i RN 2001 6 drzwi ;) PMS Edition CB-Radio
GG#234348
Avatar użytkownika
Crash
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Swarzędz

Re: POMOCY! ZAMARZAJĄCE DRZWI PRZESUWANE

Postprzez apex niedziela, 6 marca 2005, 10:09

Kangurki mają to chyba w genach - podobnie jak już osławioną wodę pod dywanikiem z przodu. Trzecią zimę się z tym męczę i powoli już przyzwyczajam. W półrocznym autku pojechałem z otwartymi drzwiami na gwarancji do serwisu - usmiechnęli się do mnie, podali kawę, wjechali autkiem na halę, jak skończyłem kawę autko z zamkniętymi drzwiami już czekało - wystarczyło parę minut w miłym ciepełku
Avatar użytkownika
apex
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 18
Dołączył(a): sobota, 5 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez turtl poniedziałek, 7 marca 2005, 19:39

jon104 ma dużo racji.
w pierwszym roku urzywania miałem podobne problemy i po pryśnięciu cięgna i podłożeniu kawałka gąbki problem minął. w serwisie na to nie wpadli. Przetrzeć uszczelki bęzyną a następnie wazeliną techniczną lub środkiem do pielęgnacji gumy.
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez sqara piątek, 11 marca 2005, 01:07

hehehe a ja myslalem ze to tylko mi sie przytrafilo, powiem tak, kiedys sie nie chcialy zamknac to napiepszalem nimi, bawilem sie centralnym, az sie zamknely, i raz wpadlem na genialny pomysl, wcisne ten przycisk od srodka, jak pomyslalem tak zrobilem i juz z 2 m-ce nie chca sie otworzyc, mam Kangoora z 98' wkoncu chyba trzeba sie zabraci to naprawic, ten boczek (plastik) jest jakos przykrecany czy cus, jak go sciagnac??
Avatar użytkownika
sqara
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek, 10 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Raszyn

Postprzez Crash piątek, 11 marca 2005, 10:56

sqara napisał(a):hehehe a ja myslalem ze to tylko mi sie przytrafilo, powiem tak, kiedys sie nie chcialy zamknac to napiepszalem nimi, bawilem sie centralnym, az sie zamknely, i raz wpadlem na genialny pomysl, wcisne ten przycisk od srodka, jak pomyslalem tak zrobilem i juz z 2 m-ce nie chca sie otworzyc, mam Kangoora z 98' wkoncu chyba trzeba sie zabraci to naprawic, ten boczek (plastik) jest jakos przykrecany czy cus, jak go sciagnac??


He he czyli skopałeś drzwi tak jak ja poczytaj tu http://www.kangoo.schron.pl/modules.php ... 178a487a06 tylko że u mnie otwierają się ale tylko guzikiem od środka. Też muszę się za to zabrać. Boczek rozbiera się w ten sposób że trzeba odkręcić wewnętrzną klamkę z jedna śrubą a potem 8 kołków plastikowych trzeba wyciągnąć. Jak się je sprytnie wyciągnie tak żeby się nie połamały to można je z powrotem wcisnąć.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

-=Crash=-
1.4i RN 2001 6 drzwi ;) PMS Edition CB-Radio
GG#234348
Avatar użytkownika
Crash
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 85
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2005, 00:00
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez zuwik piątek, 11 marca 2005, 11:53

BTW - jak już o drzwiach: kiedyś odmówiła mi działania wewnętrzna klamka drzwi przesuwnych - miał ktoś coś takiego? Śmieszne czasy, osoby z tylnej kanapy zawsze miały otwierane drzwi przez "lokaja" :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości