Awaria 1,5 dCi (Niedzielna przygoda)

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

Awaria 1,5 dCi (Niedzielna przygoda)

Postprzez Nikt wtorek, 16 sierpnia 2005, 10:47

Chce sie podzielic moimi z wrazeniam z serwisem Renault w ostatnich dniach.

Kilka dni temy zaczela mi sie zapalac kontolka swiec zarowycg (1.5 dci, 23 000 km), serwis stwierdzil, ze do wymiany jest kontola wtrysku - naprawili i kazali obserwowac, jak bedzie nie tak mieli wymienic wtyski.

W miedzyczasie musialem pojechac w trase (ok. 1000 km). Serwis stwierdzil, ze nawet z zepsutymi wtryskami mozna jechac. Niestety po przyjezdzie na miejsce zauwazylem, ze zaczal chodzic nierowno na wolnych obrotach. Umowilem sie telefonicznie na wymianie wtryskow na dzisiejszy poranek.

Niestety gdy wracalem do domu - podczas wyprzedania - cos huknelo i samochod stracil moc. W assistance powiedzieli mi, ze moge dojechac do serwisu w Poznaniu. Jechalem 60 km/h i troche jak traktor, ale dojechalem. W serwisie okazalo sie jednak, ze jest on zamkniety i bedzie czynny od wtorku (dlugi weekend). Samochod zostal na parkingu, a ja wrocilem do domu zastepczym.

Dzis dzwonilem, do zerwisu i powiedzieli, ze pekl wezyk do turbiny i jutro beda go robic.

Jeszcze nie wiem, co z wtryskami, bo nie moga go poprawni zdiagnozowac, do chwili naprawienia wezyka.

Mam nadzieje, ze w to bedzie koniec moich przygod (przynajmniej tych nieoczekiwanych) z kangurem.

A moze ktos z Was mial podobne to moch przygody?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Nikt
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 26 kwietnia 2005, 23:00

Postprzez kavka wtorek, 16 sierpnia 2005, 17:58

Ojoj naprawde współczuje i zarazem sie boje bo mam kangoorka o tym samym przebiegu . No a znając serwisy to może to troche potrwać zanim coś zdiagnozują . No nie pozostaje Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i przede wszystkim stalowe nerwy . Pzdr .
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kerad wtorek, 16 sierpnia 2005, 20:44

A w jakim serwisie go zostawiles w Poznaniu ?
Avatar użytkownika
kerad
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 44
Dołączył(a): środa, 5 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Gość czwartek, 18 sierpnia 2005, 08:36

W AutoCompolu na Kazimierza Wielkiego. Dzisiaj mam go odebrac. Poza wspomniana rurka do turbiny maja dzis wymienic czwarty wtrysk. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
Gość
 


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron