Wykładzina w bagażniku (ale cicho....)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Wykładzina w bagażniku (ale cicho....)

Postprzez Rafal poniedziałek, 29 listopada 2004, 15:12

Miale strasznie brudny i poniszczony bagaznik, kumpel zaproponowal mi zeby wylozyl sobie wykladzina. A ze bylaby to okazja zeby posiedziec i pogadac stwierdzilem ze tak zrobimy. Pojechalismy do komfortu i za 50 pln kupilismy troche wykladziny ze scinkow oraz kilka butelek piwa. Poszlismy do garazu... ja to nie mam do tego cierpliwosci... ale Darek owinal nadkola i podloge bagaznika. Koncowki pochowal pod kanapa, polka (przy szybie) itd ok 5 godzin roboty. Ale koparka opadla mi jak wsiadlem do kangoora. Przynajmniej 2 razy ciszej!!!
No i dodatkowo od razu bagaznik ladnie wyglada i lepiej slychac muzyke. NAprawde polacam, niewielkie koszty a efekt...

Tytuł wątku został zmodyfikowany (mod)
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez jon104 poniedziałek, 29 listopada 2004, 20:44

No i popatrz co to piw....oops, chciałem powiedzieć wykładzina może zdziałać z Kangoo-rkiem :wink: Rafał mam nadzieję, że znajdziesz czas aby sie tym pochwalić :?:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal poniedziałek, 29 listopada 2004, 23:04

Janusz, nie kumam, to chcesz zobaczyc bagaznik, czy moze jak pije to piwo...hihihihihih, zreszta niewazne przyjade to wypijemy piwko w bagazniku!!!!!!!!!!!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik wtorek, 7 grudnia 2004, 09:18

Ile zużyłeś tej wykładziny? Bo kumpel właśnie mnie namawiał, ale mówi, że na golfa II zużył niecałe 4m^2. A jak na golfa to dużo... Jak masz możliwość podrzuć fotkę jak to wyszło :roll:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Grzegorz wtorek, 7 grudnia 2004, 11:00

No właśnie, ja też prosiłbym o zdjęcie - pomysł wydaje się interesujący.
Avatar użytkownika
Grzegorz
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 stycznia 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: ale cicho....

Postprzez arci wtorek, 7 grudnia 2004, 14:19

Rafal napisał(a):Miale strasznie brudny i poniszczony bagaznik, kumpel zaproponowal mi zeby wylozyl sobie wykladzina. A ze bylaby to okazja zeby posiedziec i pogadac stwierdzilem ze tak zrobimy. Pojechalismy do komfortu i za 50 pln kupilismy troche wykladziny ze scinkow oraz kilka butelek piwa. Poszlismy do garazu... ja to nie mam do tego cierpliwosci... ale Darek owinal nadkola i podloge bagaznika. Koncowki pochowal pod kanapa, polka (przy szybie) itd ok 5 godzin roboty. Ale koparka opadla mi jak wsiadlem do kangoora. Przynajmniej 2 razy ciszej!!!
No i dodatkowo od razu bagaznik ladnie wyglada i lepiej slychac muzyke. NAprawde polacam, niewielkie koszty a efekt...

witam a czym pozakańczał koncowki pomiedzy podlogą a nadkolami ,wykladzina lezy luzem czy przyklejona ? jak ułozył na nadkolach ??
Avatar użytkownika
arci
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): wtorek, 10 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez Rafal wtorek, 7 grudnia 2004, 16:01

zaraz ide nadol i pstrykne fotke. Caly trik polega na tym ze wykladzina z od tylu wchodzi pod listwe (kolo klapy/ drzwi) pozniej idzie w uszczelce, a pozniej chowa sie pod polka boczna, dalej znika za oparciem tylnej kanapy.
jesli chodzi o powierzchnie to potrzbnesa 2 kawalki 1,5x0,5 metra na boki i jak ktos chce to jeszcze jeeden plat na srodek (podloge bagaznka)
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zuwik wtorek, 7 grudnia 2004, 21:25

A Ty robiłeś podłogę? bo ja chyba wszystko jednym dużym płatem bym zrobił, ale nie wiem jeszcze. Mam tylko lipę z zakończeniem, bo nie mam półki, ale chyba zakończę na nadkolach. Czyli: wymienię plastikową podłogę na wykładzinę nachodząc dodatkowo na nadkola. Czekam na fotkę, możesz posłać na maila? Przesłałem Ci adres na gg
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MK środa, 8 grudnia 2004, 07:11

Upublicznić fotki, :idea: :!: upublicznić fotki, :idea: :!: upublicznić fotki :idea: :!: .
Ja też chcę wykładzinkę :D :!:
Żuwik może się zmówimy i razem wypij... ops...tzn. wyłożymy bagażniki wykładzinką :wink: :?: Ja też nie mam półki i mam kratę.
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez zuwik środa, 8 grudnia 2004, 13:30

MK no jestem otwarty na propozycje :wink: Ale moja jedna to poczekać do wiosny, no chyba że masz garaż, ale ja nie mam i nie chcę sobie rękawiczek przybutaprenować do Kangoorka :lol:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości