Kangoo (przesuniêty - mod)

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez PiotrP niedziela, 3 września 2006, 09:37

Witajcie wewczêta i chlopaki!
Deszcz, wiatr, szaro i buro. Jak mawia mój rozgarniêty inaczej znajomy: "I te z³e toksyny ze ¶cian wychodz±". :) Móg³bym nabawiæ siê depresji, gdyby co¶ nie rozja¶nia³o swoim s³onecznym blaskiem podwórka za oknem. Jeden z s±siadów rozgl±da³ siê nawet za têcz± mrucz±c - "Cholera, ¶wieci s³oñce, pada deszcz, a têczy nie widaæ". :) Tak, Agatka ju¿ w domu :!: :P
Tak na gor±co - nie mam wielkiego porównania z innymi Kangurkami, ale silnik wydaje siê byæ ca³kiem ¿wawy jak na pojemno¶æ 1,2. Zawieszenie pracuje cicho, puszczona kierownica wiedzie na wprost bez zbaczania z drogi. Wyje jedno ³o¿ysko i szumi doko³a wiatr. :)
Co do mojej przynale¿no¶ci do Waszego szanownego grona, to nie wyobra¿am sobie, bym móg³ siê nie przy³±czyæ. Najpierw jednak chcê zag³êbiæ siê w zwyczaje tutaj panuj±ce, poczytaæ istniej±ce posty, by nie pope³niæ jakiej¶ gafy i nie zanudzaæ Was wa³kowanymi ju¿ tematami.
Póki co uciekam w objêcia Morfeusza (narkomani mawiaj± Morfineusza :) ), bo wyje¿dzali¶my po Agatkê ju¿ o godz. 5:00.
PiotrP
 

Postprzez czorcia7 niedziela, 3 września 2006, 09:51

Witam,

Dzieki Piter za mile slowa :)

Ciesze sie ze masz juz swoje wymarzone autko i ze moglem jakos pomoc przy jego zakupie :)
Mam nadzieje ze Agatka bedzie grzeczna :wink:

Sympatyczne macie to forum :)


Pozdr 8)
czorcia7
 

Postprzez branio niedziela, 3 września 2006, 13:32

Śpij szybko,żebyś się wyspał :)
Sen rozjaśni,bo nie wiem czy śpisz z Agatką czy dopiero będziesz :D
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Lucass niedziela, 3 września 2006, 18:41

Gratuluje udanego zakupu. Najważniejsze, że sam jesteś zadowolony z nowego autka. Myślę, że odwdzięczy się bezawaryjną jazdą. Bo jak tak czytam Twoje posty to jestem pewien, że Agatka będzie miała dobrą opiekę :wink:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości