1/3 TYLNEJ KANAPY!

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

1/3 TYLNEJ KANAPY!

Postprzez Vtec sobota, 29 października 2005, 10:05

Brakowało mi długości bagażnika a nasza 1/3 nie jest do usunięcia bo ma BLOKADE na osi obrotu kanapy. Wiec wziolem wiertarke i wywalilem JĄ. Teraz mozna usunąc te 1/3 ale jest problem ze stabilnościa pozostalych 2/3 :( Jednak wymysle jakas inna oi wmontuje w miejsce tej która zostala w 1/3.
Troche to skomplikowane ale chyba czaicie problem, nie? :idea:
Obrazek
1.5 dCi Alize, Gwiezdny Pyłek z Lotem + pakiet elegans
Avatar użytkownika
Vtec
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 171
Dołączył(a): środa, 27 października 2004, 23:00
Lokalizacja: Krakow

Re: 1/3 TYLNEJ KANAPY!

Postprzez Vtec sobota, 29 października 2005, 10:06

Vtec napisał(a):Brakowało mi długości bagażnika a nasza 1/3 nie jest do usunięcia bo ma BLOKADE na osi obrotu kanapy. Wiec wziolem wiertarke i wywalilem JĄ. Teraz mozna usunąc te 1/3 ale jest problem ze stabilnościa pozostalych 2/3 :( Jednak wymysle jakas inna oi wmontuje w miejsce tej która zostala w 1/3.
Troche to skomplikowane ale chyba czaicie problem, nie? :idea:

W miejsce "oi" ma być "OŚKE"
Obrazek
1.5 dCi Alize, Gwiezdny Pyłek z Lotem + pakiet elegans
Avatar użytkownika
Vtec
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 171
Dołączył(a): środa, 27 października 2004, 23:00
Lokalizacja: Krakow

Postprzez kavka sobota, 29 października 2005, 17:57

O kurde 8O Ja do bystrych ludzi nie należe także jakby można jaśniej :lol: Wiem że chodzi chyba o tylą kanape dzieloną ?? Ale jestem ciekawy bo woże długie części i wymontowanie tylnej połówki by mi pasowało . Także troszku jaśniej jakby sie dało :wink: :lol: Pozdrawiam

EDIT: Przeczytałem to pare razy i zaczynam pomału kapować . A masz może jakieś fotki ?? Bo wydaje mi sie to interesujące rozwiązanie dla mnie :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez czerja sobota, 29 października 2005, 21:38

zamykam oczy i widzę gościa z boschem udarowym jak wchodzi do bagażnika a za chwilę wychodzi z częścią kanapy!dobre!powodzenia w przeróbkach!tylko pamiętaj aby zawsze wyglądał jak kangurek! :D
żółty 1.2RN oklejony klubowo!
przebieg 202546
Avatar użytkownika
czerja
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 945
Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Boguszów Gorce

Postprzez Vtec niedziela, 30 października 2005, 18:55

Ta mala połowka ma 2 zawiasy: 1. wspólny z 2/3 i 2. wlasny. Na tym wlasnym ( jak podniesiesz siedzisko ) założyli cos w rodzaju blokera na nicie i ja własnie ten nit przewiercilem i wywaliłem bloker. Problem jest z drugim zawiasem bo jest wspólny i w nim właśnie połaczone sa 1/3 i 2/3 sruba , po odkręceniu której wyciagasz 1/3 wraz z osia na której obracały sie obie częsi kanapy. I tu jest problem bo nie ma wtedy osi dla pozostalych 2/3 kanapy i troche "dynda" :D Koniec końców bagażnik robi się troszke dłuższy. :idea:
Obrazek
1.5 dCi Alize, Gwiezdny Pyłek z Lotem + pakiet elegans
Avatar użytkownika
Vtec
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 171
Dołączył(a): środa, 27 października 2004, 23:00
Lokalizacja: Krakow

Postprzez kavka niedziela, 30 października 2005, 21:00

Spoko jutro bede to obczajał . Tylko u mnie przydałoby sie wywalić to 2/3 bo ja woże 3 metrowe rury i wtedy mógłbym przednie siedzenie opuścić do maksa i przsunąć do tyłu i rury wchodzą w nogi i klapa się zamyka . A tak apropos to jest jakiś sposób na wyciągnięcie siedzenia pasażera ?? :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
kavka
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1514
Dołączył(a): sobota, 16 lipca 2005, 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez branio niedziela, 30 października 2005, 21:10

Oczywiście,można je wykręcić :)
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron