kangoo van 7os

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

Postprzez Darek środa, 9 marca 2005, 21:19

Przepraszam, za rzadkie odpowiedzi ale niezbyt czêsto mam czas posiedziec przy necie.

Ile kosztowa³o? Ile dzieci? Ile miejsca?

ad.1
najtaniej jak sie da³o (d³ugo bada³em rynek)
- kanapa zespolona 2-os. transita (uzywana ale OK) wraz z pasami ok.350z³
- monta¿ trudno oceniæ bo mechanik robi³ przy okazji parê innych rzeczy, (za to gdzie¶ tak pewnie 100-200 z³ ???) - przewiercenie pod³ogi i przyspawanie od spodu nakrêtek, ¿eby po wymontowaniu dodatkowej kanapy nie by³o w pod³odze wystaj±cych elementóe tylko otworki na ¶ruby.
- diagnostycy (zmiana ciê¿arowy na osobowy 50 z³, atest dodatkowych miejsc 80 z³)
to gdzie¶ mniej wiêcej tyle

ad.2.
dzieci rzeczywi¶cie stadko...
ale w kilku podej¶ciach (piêcioraczków siê nie uda³o...)

ad.3.
miejsce obok kanapy (pozosta³y baga¿nik) szeroko¶ci ok. 20-30 cm, d³ugo¶æ oczywi¶cie tak jak wymiar pod³ogi, wiêc jak wspomnia³em da siê umie¶ciæ np dwie typowe torby podró¿ne (jedna na drugiej) blokuj±c dostep do tej kanapy od ty³u, w zasadzie juz siê pogodzi³em, ¿e przed wiêkszym wyjazdem trzeba siê wyposa¿yæ w relingi...

Co do zdjêæ, nie mam niestety cyfrówki ale jak po¿yczê, albo zrobiê i puszczê analoga przez skaner to zaraz poka¿ê...
Darek
 

Postprzez turtl czwartek, 10 marca 2005, 20:36

Teraz szukaj dużego kufra na dach i w drogę!
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Postprzez Gość piątek, 16 września 2005, 21:55

Darek napisał(a):Przepraszam, za rzadkie odpowiedzi ale niezbyt czêsto mam czas posiedziec przy necie.

Ile kosztowa³o? Ile dzieci? Ile miejsca?

ad.1
najtaniej jak sie da³o (d³ugo bada³em rynek)
- kanapa zespolona 2-os. transita (uzywana ale OK) wraz z pasami ok.350z³
- monta¿ trudno oceniæ bo mechanik robi³ przy okazji parê innych rzeczy, (za to gdzie¶ tak pewnie 100-200 z³ ???) - przewiercenie pod³ogi i przyspawanie od spodu nakrêtek, ¿eby po wymontowaniu dodatkowej kanapy nie by³o w pod³odze wystaj±cych elementóe tylko otworki na ¶ruby.
- diagnostycy (zmiana ciê¿arowy na osobowy 50 z³, atest dodatkowych miejsc 80 z³)
to gdzie¶ mniej wiêcej tyle

ad.2.
dzieci rzeczywi¶cie stadko...
ale w kilku podej¶ciach (piêcioraczków siê nie uda³o...)

ad.3.
miejsce obok kanapy (pozosta³y baga¿nik) szeroko¶ci ok. 20-30 cm, d³ugo¶æ oczywi¶cie tak jak wymiar pod³ogi, wiêc jak wspomnia³em da siê umie¶ciæ np dwie typowe torby podró¿ne (jedna na drugiej) blokuj±c dostep do tej kanapy od ty³u, w zasadzie juz siê pogodzi³em, ¿e przed wiêkszym wyjazdem trzeba siê wyposa¿yæ w relingi...

Co do zdjêæ, nie mam niestety cyfrówki ale jak po¿yczê, albo zrobiê i puszczê analoga przez skaner to zaraz poka¿ê...
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron