nowe silniki nie do Kangoo

Wiem jak coś zrobić lub mam wiedzę, którą chcę się podzielić z innymi

nowe silniki nie do Kangoo

Postprzez PanKot wtorek, 8 listopada 2005, 08:28

http://moto.onet.pl/1255423,2244,artykul.html

Popatrzcie co nowego szykuje Renault w swoich autkach.
157 KM - taki silniczek w Kangoorku to byłoby fajnie mieć, niestety fabryka tego nie przewiduje. Dlaczego? Czyżby Kangoorki były na wymarciu? Coś francuskie inżyniery nie przykładają się do unowocześnienia Kangoo.
Propozycja torbacza 2006 - to śmiech na sali - nic z nowości.
No bo co, pomalowali wszystkie listwy na kolor nadwozia :!:
A dali by chociaż nowy silniczek, tak ze 130 Km :idea:
1,2;RN;60KM; żółty'98; tył-drzwi, CB-Alan-101, alu15", wersja sportowa (trampki w bagażniku).
MB 123 230CE 1984r.
Avatar użytkownika
PanKot
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1650
Dołączył(a): niedziela, 4 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zuwik wtorek, 8 listopada 2005, 10:19

http://www.media.renault.com.pl/artykul ... 824&s=main

Wg mnie nie dają mocniejszych, żeby Kangoorkiem za szybko nie jeździć (nie jest w końcu najstabilniejszy, o czym wszyscy wiemy :wink: ). Pytanie tylko czy nie potrafią nic zrobić, żeby mocy było więcej bez przesadnego rozpędzania? Zmian jest mało, ale pamiętajmy, że to tylko facelifting.

BTW. Na stronie http://www.renault.fr w gamie modeli jak sięzaznaczy Kangoo, po lewej pojawia się malutkie zdjęcie Kangoo w kolorze czerwonym z malowanymi listwami i halogenami. Wygląda wg mnie genialnie! Szkoda tylko, że żadna z europejskich stron Renault nie posiada galerii zdjęć Kangoo.......
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Wiz wtorek, 8 listopada 2005, 21:41

zuwik napisał(a):Wg mnie nie dają mocniejszych, żeby Kangoorkiem za szybko nie jeździć (nie jest w końcu najstabilniejszy, o czym wszyscy wiemy :wink: ).


Zuwik nie obraz sie ale, chrzanisz jak potrzaskany.
Trzeba bylo przyjechac na rajd to bys zobaczyl, tak jak inni niedowiarkowie ze Kangoorem sie da :!: :!: SZYBKO i OSTRO w zakretach i sie nawet nie wywrocic :!: :!: Tym samochodem sie da, tylko trzeba chciec i umiec.
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Postprzez sw wtorek, 8 listopada 2005, 22:13

Musze powiedziec, ze stabilność kangura ciezarowego mnie pozytywnie zaskoczyła. Na początku bałem się wchodzić ostrzej w zakręty, ale po dwu latach musze powiedziec, ze ani razu nie stałem na dwu kołach, czyli jest nieźle. Niestety komfort pokonywania zakrętów jest fatalny i chociaż koła się nie odrywają, to pasażerowie muszą być mocno przypięci pasami.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez zuwik wtorek, 8 listopada 2005, 22:41

Wiz nie obraże się, bo nie o zakręty mi chodziło :) Mówimy o mocy furek, a nawet moim D7Fkiem wejdę w zakręt z prędkością 130km/h (dajcie mi tylko kilkukilometrową rozbiegówkę :wink: ). Chodzi mi o myszkowanie przy dużych prędkościach - choć może i one nie są złe (opieram się na zachowaniu swojego "oldtimera" i opiniach zasłyszanych tutaj :wink: )
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Bullitt wtorek, 8 listopada 2005, 23:09

sw napisał(a): po dwu latach musze powiedziec, ze ani razu nie stałem na dwu kołach, czyli jest nieźle.

To jeszcze wiele przed Tobą :wink:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez Bullitt wtorek, 8 listopada 2005, 23:10

zuwik napisał(a):Wiz nie obraże się, bo nie o zakręty mi chodziło :) Mówimy o mocy furek, a nawet moim D7Fkiem wejdę w zakręt z prędkością 130km/h (dajcie mi tylko kilkukilometrową rozbiegówkę :wink: ). Chodzi mi o myszkowanie przy dużych prędkościach - choć może i one nie są złe (opieram się na zachowaniu swojego "oldtimera" i opiniach zasłyszanych tutaj :wink: )

Fakt, boję sie rozpędzać do prędkości maksymalnej. Zwłaszcza na tych ciężarowych oponach...
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami

Postprzez xyz środa, 9 listopada 2005, 18:58

Nowe silniki... ale dla Kangoosia to nic nie przgotowali, dyskryminacja. Obrazek
Renault Kangoo -> Stworzony by cieszyć. :D
Avatar użytkownika
xyz
KangooróFka
KangooróFka
 
Posty: 548
Dołączył(a): niedziela, 27 marca 2005, 23:00
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez zuwik czwartek, 10 listopada 2005, 14:16

Przygotowali... Moc diesli wzrosła o 5KM :) teraz będziemy wzbudzali postrach i ogólne przerażenie społeczne :D :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Bullitt czwartek, 10 listopada 2005, 14:33

Ale Euro 4 spełnia, ma inny komp i wtryski. Ciekawe na ile da sie zrobić :twisted:
Bullitt
Kangoomistrz 2008
Kangoomistrz 2008
 
Posty: 2928
Dołączył(a): piątek, 28 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: wiocha zabita dechami


Powrót do Wiem

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron