Kupno Kangoo z 2007r

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Kupno Kangoo z 2007r

Postprzez Blondyn poniedziałek, 24 maja 2010, 17:18

Witam, zamierzam kupic Kangoo 2007r 1.5 Tdci oto link http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12705818.
Dzis byłem oglądałem i jest pare spraw ktore mnie męczą. Zastanawiam sie czy był bity, bo maska i sderzak sa troche poprzestawiane. Ale od komoey silnika nic nie widac. I oto moje pytanie jakie byly origuinalnie montowane lampy przednie?? Tutaj sa dwie lampy Tyc-a i nie wiem czy byly one wymienione, czy zostaly wsazdone w fabryce. U mnie 2003 r by bity i to widac i na lampach ma wytoponione made in france a na drugiej made in china wieic wiadome. Dzieki i pozdrawiam :)
Blondyn
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2010, 17:03

Re: Kupno Kangoo z 2007r

Postprzez Marek_Bielsko poniedziałek, 24 maja 2010, 17:39

Nie ten dział, moda proszę o przeniesienie do kanału diagnosty.


Reflektory przednie powinny mieć wytłoczone RENAULT oraz VALEO i ta firma je robi.

EDIT: Skąd jesteś, mozemy go klubowo oglądnąć jak w Bielsku stoi. Napisz jakieś szczegóły to w piątek będzie spot i może wpadlibyśmy go obejrzeć.
Marek_Bielsko
Antykangoorowicz
Antykangoorowicz
 
Posty: 2019
Dołączył(a): niedziela, 2 listopada 2008, 13:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kupno Kangoo z 2007r

Postprzez Blondyn poniedziałek, 24 maja 2010, 18:25

To przepraszam jestem nowy, a na szybko chcialem nap bo jutro mialbym o niego jechac, ale jak mowisz ze powinny byc valeo tzn ze byl bity tylko dobrze to zrobili :))
Blondyn
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2010, 17:03


Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości