Nowe Clio III z salonu (jak nie zamieszczać ofert na forum)

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez docent161 środa, 3 grudnia 2008, 22:14

Popieram wniosek :!:
Avatar użytkownika
docent161
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 00:00
Lokalizacja: 1,4 benz 2000 E7J 634

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez a-kwiaty środa, 3 grudnia 2008, 22:39

Za!
Obrazek
......... berlingo xtr 1,6 - 2 szt........................... kiedyś były 3 szt Kangoo http://www.a-kwiaty.pl doręczamy kwiaty, Wrocław, Polska, świat...
Avatar użytkownika
a-kwiaty
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 861
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez 79buli środa, 3 grudnia 2008, 22:48

chce pan kupic clio za 35 tys :) no to prosze przyjsc jutro :) a na drugi dzien :) prosze pana :) ja to wykasowalem z pamieci i nic takiego nie oferowalem :) haha :) jestem za rowniez :)
Skoda Felicia Kombi 1.6 GLX z wlepa klubowa + grzanie tylka :)
CB Midlan 278 + Sirio 120
Obrazek
Avatar użytkownika
79buli
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 306
Dołączył(a): wtorek, 4 marca 2008, 20:17
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/ Arendal

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez slay środa, 3 grudnia 2008, 23:32

FreeMan nie tylko u nas w taki sposób zakończył sprzedaż i znajomość.
Tutaj
wcześniej czy później można było się tego i u nas spodziewać.





O przepraszam wrócił z nowymi promocjami- ciekawe na jak długo? :P
Był -"biedny"1.2 8V 1997
Jest-1.2 16V Privilege
Avatar użytkownika
slay
Kangoodetektyw
Kangoodetektyw
 
Posty: 1347
Dołączył(a): poniedziałek, 3 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Rumia

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez docent161 czwartek, 4 grudnia 2008, 06:55

A jeden taki mówił " Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym -, nie jak zaczyna , a po tym jak kończy " tylko , że w jego przypadku to skończyć nie mógł ! :D :lol:
Avatar użytkownika
docent161
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 00:00
Lokalizacja: 1,4 benz 2000 E7J 634

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez skarb czwartek, 4 grudnia 2008, 07:54

Po przeczytaniu wątku z KRC nasuwają mi się takie stwierdzenia :

1. Zdecydowanie ograniczyć możliwość kasowania postów do 15 minut od napisania !!!

2. Czasy się zmieniają i znowu sprzedawcy będą skakać wokół klientów jak małpki - albo wiatr będzie chulał w salonach a wynagrodzenia będą wypłacane pracownikom salonów w niesprzedanych autkach (których ceny będą rosnąć - bo wtedy pensja sprzedawcy taniej wyjdzie :lol: )

3. ALE ŁOŚ - miał już jakieś doświadczenia na forum KRC - "że nie tędy droga" i niczego się nie nauczył na swoich błędach - coś mi się wydaje - że chyba nie zostanie "pracownikiem miesiąca", a jego szanse na awans społeczny i zawodowy są dość mizerne :lol:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Lucass czwartek, 4 grudnia 2008, 09:39

Dopuszczalny czas edycji posta ustawiono na 15 minut :mrgreen:
Z przywróceniem to już musi dempsej :oops:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez dempsej czwartek, 4 grudnia 2008, 12:37

Hmmm, z przywroceniem moze byc problem, ale postaram sie poszukac w bazie jakiegos sladu.
BTW freeman z KRC nie uciekl, jesli chodzi o forum.
ObrazekObrazek
Był sobie zielony Kangur 1.5 dCi 80 KM + cośtam jeszcze, Privilege, klapa , ale pojechał w dobre ręce.
http://dempsej.deviantart.com, http://www.flickr.com/photos/dempsej/ - moje zdjęcia
Avatar użytkownika
dempsej
II Vice Kangoomistrz 2009
II Vice Kangoomistrz 2009
 
Posty: 789
Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 00:00
Lokalizacja: Okolice Wawy

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Haku czwartek, 4 grudnia 2008, 12:46

Sledzilem sobie ten post... i teraz jestem pewien ze w pewnej ankiecie musze zmienic swoj glos na "NIE".
Jesli chodzi o autora tego zamieszania... chcial bym moc go zrozumiec... sprzedal tylko 700 samochodow, a pewnie musi sprzedac 1000, a tu mamy koniec roku i bedzie po premii swiatecznej :)
Jednak przy takim podejsciu do klientow chyba nikt nie bedzie chcial nawet odwiedzic salonu Dyszkiewicza, w obawie ze trafi na tego "sprzedawce", a biorac pod uwage ze wcale nie maja najlepszych cen do zaoferownia pewnie nawet nikt specjalnie nie chcial by sie tam targowac.
Obrazek
1,5 dCi, Alize, Gwiezdny pył, '03, CB-Radio
Telefony GSM - Serwis < - - > Code Radio < - - > Navi
Avatar użytkownika
Haku
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 495
Dołączył(a): piątek, 1 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez LewY czwartek, 4 grudnia 2008, 20:31

Na poczatku wypada przeprosic, za brak aktywnosci, ale zwiekszyl sie troche zakres moich obowiazkow i nawet na swoim "rodzinnym" forum coupetki ograniczylem aktywnosc :|
Zachowania Krzyska (FreeMana) odnosnie kasowania zawartosci postow nie jest raczej pozytywnym zachowaniem, wiec rozumiem wzburzenie.
Ale ... zachowanie czesci osob sie nie spodziewalem. Po zlocie mialem wrazenie obcowania z doroslymi ludzmi, ktorzy potrafili zbudowac tak swietna atmosfere i przyjac mnie jak swojego, za co bylem wam niezmiernie wdzieczny.
Rozumiem, komus moze oferta nie pasowac, bo przeciez dealer z takiego samochodu ma tyle kasy ze omg i moglby troche zejsc klientowi. Czasy kontygentow sie skonczyly, gdzie marza nielicznych w tym czasie koncesjonerow byla ogromna, a klient bral co bylo. Rywalizacja na rynku jest tak duza, ze marze dealerowskie zeszly na psy. Juz nie da sie "wyzyc" na salonie jak to mialo miejsce w zlotych latach 90. Kazdy dealer kombinuje, zeby zaproponowac klientowi cos co inny nie daje. Stad byla nasza inicjatywa, chcielismy wam pokazac, ze mozna sie zajac klubem, ze nie wszyscy olewaja klientow, ze klient to nie tylko nazwisko zapisane w kalendarzu i liczy sie tylko FV na koniec. Zalatwilismy zgranie klubu jako floty, potrzebne nam byly numery rejestracyjne i podstawowe dane kontaktowe i co? 20 wpisow ? Dziekuje tym ktorzy dali, a reszta? A reszta teraz siedzi i marudzi, ze oferta beeeeee.
Hmm recesja? Nie wiem, ja w listopadzie nie wiem jak sie nazywalem tak jak reszta w firmie, ale inni wiedza przeciez lepiej.
Przykro mi, ze Krzysiek moze tak a nie inaczej to zrobil, nie zdazylem mu dac namiarow na nasze konto, bo poprostu ja nie mam w tej chwili na to czasu. Ale nie sadzilem, ze bedzie taki odzew. Zrozumcie tez, ze nie na kazdy samochod rzucimy odrazu 20% na dzien dobry. A to ze jeden dealer daje to taniej a drugi to, wynika z wielu czynnikow i rabatow jakie stosuje centrala.
Gadki o premiach, statystykach ponizej krytyki, az mi przykro to czytac z postow osob ktorych uwazalem za fajnych ludzi.
Nie wiem co bedzie dalej, czas pokaze. Ale zycze wam takich sukcesow w karierze zawodowej, jakie ma Krzysiek, sam bym tak chcial sprzedawac samochody jak on, pomimo tego, ze tutaj nie zaprezentowal sie z najlepszej strony.

PS. dla zlagodzenia klimatu proponuje skasowanie topica, ale decyzja nalezy do was ;)
Mini Kangoo S ;)
Avatar użytkownika
LewY
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 26 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: wawa -> bmw

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości