Nowe Clio III z salonu (jak nie zamieszczać ofert na forum)

Tu możesz poddać ocenie klubowiczów ogłoszenia z portali motoryzacyjnych

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Marsjanka czwartek, 4 grudnia 2008, 20:52

no proszę, trochę byłam zajęta - i taka rozróba mnie ominęła :lol:

a swoją drogą, wiecie że jedynym dealerem który mnie totalnie olał podczas mojego poszukiwania kangura był ... Dyszkiewicz ;)
Kangoo 2 2008 Czerwień Maku (Privilege, 1,5 dCi 105 KM)
Grand Scenic 2 2005 Czerwień Ognista (Luxe Expression, 1,6 16V 83kW)
Marsjanka
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): piątek, 17 października 2008, 15:11
Lokalizacja: Zielonki Wieś

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Haku czwartek, 4 grudnia 2008, 20:54

Wiesz... wygladalo to tak, ze zaproponowal oferte... Skarb napisal ze to wcale nie rewelacja i sie zaczelo. Nie wiem czy czytales posty przed skasowaniem, i co sadzisz o postach na krc (przegladnij sobie)
O statystykach w sprzedazy sam zaczal mowic.
Po co dal ogloszenie jako ON, a nie jako WY ???
Forum jest wlasnie po to, zeby ktos zanim kupi auto za 44k dowiedzial sie od nas ze w miejscowosci X jest taniej niz Y, i jak sie powie to i to mozna cos wytargowac u konkretnego sprzedawcy.
Sam sie zdziwilem ze przy kupnie mojego kangurka udalo nam sie az tak zejsc z ceny i dostac tyle wyposazenia, chociaz teraz mysle ze bylo by jeszcze taniej.
Obrazek
1,5 dCi, Alize, Gwiezdny pył, '03, CB-Radio
Telefony GSM - Serwis < - - > Code Radio < - - > Navi
Avatar użytkownika
Haku
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 495
Dołączył(a): piątek, 1 grudnia 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez skarb czwartek, 4 grudnia 2008, 21:42

PS. dla zlagodzenia klimatu proponuje skasowanie topica, ale decyzja nalezy do was


Wydaje mi się, że wręcz przeciwnie - nie tylko nie kasować topica, ale i przywrócić skasowanie wypowiedzi kolegi Freemana coby sobie reszta mogła wyrobić zdanie jak należy zabierać się do kupna samochodu i na co uważać i gdzie nie kupować !!!


Wiem, że to nieelegancko sponsora tak "z buta" traktować - ale ja o nic się nie prosiłem,jestem samorządny i niezależny,autka kupuje za własne ciężko zarobione pieniązki, a to co utarguje zostaje mi w kieszeni i mogę wydać na co chcę (choćby na wino i kobiety :lol: ) , poza tym sponsor mnie nie sponsorował więc mam czyste sumienie i nie jest mi głupio. :lol: :lol: :lol:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez shoti piątek, 5 grudnia 2008, 15:39

wszystko co mamy taniej przy zakupie i tak zapłacimy wcześniej czy puźniej w serwisie. Jest 5% rabatu przy zakupie - trudno nie będzie 15% upustu przy obowiązkowych pzreglądach. W przyrodzie nic nie ginie....
Kangoorek Alize 1.2 16V a'la 4x4 - rodzi się... Shadow Kangoo v3.46
Avatar użytkownika
shoti
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lipca 2006, 23:00
Lokalizacja: Racibórz

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez skarb piątek, 5 grudnia 2008, 16:47

wszystko co mamy taniej przy zakupie i tak zapłacimy wcześniej czy puźniej w serwisie. Jest 5% rabatu przy zakupie - trudno nie będzie 15% upustu przy obowiązkowych pzreglądach. W przyrodzie nic nie ginie....


No niekonieznie :lol:

Jestem z Łodzi (rabaty po targowaniu i z Łaską - 10%) - autka kupuje w Katowicach (po miłych rozmowach 17%)

Przegląd Kangoo II 105 dci - w Łodzi z rabatem (tylko robocizna) - jakieś 350 zł.

W Piotrkowie Trybynalskim (30 km od ŁODZI) - bez rabatu 25o PLN.

Nie to, że jestem chytry - ale jak komuś zapłacę więcej niż potrzeba - to mam wrażenie że mnie okradł. :lol: :lol: :lol:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Lucass piątek, 5 grudnia 2008, 23:46

LewY dla mnie sprawa wyglądała następująco.
Wchodzę na forum, widzę ogłoszenie, czytam - oferent mimo, że gołym okiem widać, że to salon, nie wspomina o tym nic. Mało tego - podaje kontakt do siebie na komórę.
Moje pierwsze wrażenie - "aha, koniec roku się zbliża, chce sobie podnieść wyniki. Ale dlaczego komórka? No może kolegów chce "ominąć" Ale dlaczego nie podaje z jakiego salonu? Aha, może wie o naszym układzie z Dyszkiewiczem i nie chce mu wchodzić w paradę i kontrreklamy robić, żeby nie stawiać nas w niezręcznej sytuacji."
Dalej rozwinęła się dyskusja tzn ogłoszenie zostało (jak to zwykle u nas :lol: ) skomentowane.
Riposta była dość emocjonalna więc pozwoliłem sobie zwrócić oferentowi uwagę na jej niepotrzebną nerwowość.
A dalej... No właśnie co dalej to tylko się domyślam. Bo mimo,że wchodzę na forum naprawdę często - nie zdążyłem :shock:
Później dowiedziałem się, że FreeMan odkrył karty i mnie zamurowało z lekka. "Jak to od Dyszkiewicza? Przecież mają swoje konto, poza tym przecież nie byłaby to prywatna oferta sprzedawcy" (a tak to wyglądało).
Smaczku całej sprawie dodawało podobne zachowanie FreeMana na KRC :|
Jednym słowem - niepotrzebne nerwy.
A sam musisz przyznać, że FreeMan zachował się trochę mało profesjonalnie, jak na sprzedawcę o wynikach, o jakich piszesz. ;)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez bogdan02 sobota, 6 grudnia 2008, 17:53

Lucass napisał(a):LewY dla mnie sprawa wyglądała następująco.
Wchodzę na forum, widzę ogłoszenie, czytam - oferent mimo, że gołym okiem widać, że to salon, nie wspomina o tym nic. Mało tego - podaje kontakt do siebie na komórę.
Moje pierwsze wrażenie - "aha, koniec roku się zbliża, chce sobie podnieść wyniki. Ale dlaczego komórka? No może kolegów chce "ominąć" Ale dlaczego nie podaje z jakiego salonu? Aha, może wie o naszym układzie z Dyszkiewiczem i nie chce mu wchodzić w paradę i kontrreklamy robić, żeby nie stawiać nas w niezręcznej sytuacji."
Dalej rozwinęła się dyskusja tzn ogłoszenie zostało (jak to zwykle u nas :lol: ) skomentowane.
Riposta była dość emocjonalna więc pozwoliłem sobie zwrócić oferentowi uwagę na jej niepotrzebną nerwowość.
A dalej... No właśnie co dalej to tylko się domyślam. Bo mimo,że wchodzę na forum naprawdę często - nie zdążyłem :shock:
Później dowiedziałem się, że FreeMan odkrył karty i mnie zamurowało z lekka. "Jak to od Dyszkiewicza? Przecież mają swoje konto, poza tym przecież nie byłaby to prywatna oferta sprzedawcy" (a tak to wyglądało).
Smaczku całej sprawie dodawało podobne zachowanie FreeMana na KRC :|
Jednym słowem - niepotrzebne nerwy.
A sam musisz przyznać, że FreeMan zachował się trochę mało profesjonalnie, jak na sprzedawcę o wynikach, o jakich piszesz. ;)


Lukass, FreeMan napisał żebyś go nie "pouczał" cyt. itp. ale nie, nie da rady swoje zdanie musisz napisac :!: ;) Panowie zrozumcie wreszcie że jak taki Suuuper Sprzedawca pisze że okazja to to oznacza jedno - wyjmować kapuchę ze skarpety i biegiem do salonu. A własne zdanie to sobie proszę w buty wsadzić będziecie więksi (tobie Lukass już starczy wzrostu). Zrozumiano :!: :?:
Tak według mnie to takie buractwo z gościa wylazło, miałem tą wątpliwą przyjemność przeczytać wszystkie jego posty. A tym skasowaniem to zachował się jak dziecko :lol:
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez Lucass niedziela, 7 grudnia 2008, 19:22

bogdan02 napisał(a):Lukass, FreeMan napisał żebyś go nie "pouczał"

No cóż, taka moja niewdzięczna rola. Osobiście wolałbym go potraktować jak Tadzik niektórych :twisted: ale mi nie wypada :ugeek:
Ale dobrze, że tego nie przeczytałem, bo kto wie... :twisted:
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez B52 czwartek, 18 grudnia 2008, 07:40

tutaj mamy rady dla WOLNEGO CZŁOWIEKA :D
http://bezpieczenstwo.onet.pl/1522580,i ... ykuly.html
Avatar użytkownika
B52
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 117
Dołączył(a): czwartek, 10 sierpnia 2006, 23:00
Lokalizacja: sznurowo podgórne

Re: Nowe Clio III z salonu.

Postprzez docent161 piątek, 19 grudnia 2008, 00:02

Marsjanka napisał(a):no proszę, trochę byłam zajęta - i taka rozróba mnie ominęła :lol:

a swoją drogą, wiecie że jedynym dealerem który mnie totalnie olał podczas mojego poszukiwania kangura był ... Dyszkiewicz ;)

No i wcalenie jest taki cacany jak pisze Lukass
Avatar użytkownika
docent161
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 175
Dołączył(a): sobota, 8 grudnia 2007, 00:00
Lokalizacja: 1,4 benz 2000 E7J 634

Poprzednia strona

Powrót do Kanał diagnosty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości