WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Informacje dotyczące cyklicznych spotkań Klubowiczów

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez MZ_MZ wtorek, 7 grudnia 2010, 08:20

Chyba trzeba załozyć nowy wątek:

Wady fabryczne ... żony.
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez Masaccio wtorek, 7 grudnia 2010, 11:08

Bardziej by to podeszło pod wady ukryte ;) :lol:
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez skarb wtorek, 7 grudnia 2010, 11:44

Których już niestety rękojmia nie obejmuje. :cry:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez lam3r wtorek, 7 grudnia 2010, 11:53

Masaccio napisał(a):
lam3r napisał(a):
Masaccio napisał(a):Ja ostatnio nie jestem ;)

Chętnie się wymienię:-)

Bierz za darmo ;) :lol:


Ale ktoś musi zabrać mój balast;-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez buczerob niedziela, 12 grudnia 2010, 16:55

Mam taki w pracy 1.5 dci 50 kW + klimatyzacja rok 2009. Były problemy z elektryką. Po przekręceniu kluczyka nic się nie działo. Trzeba ostrożnie z hamulcem bo staje prawie dęba przy lekkim naciśnięciu pedału. W zimie nie sposób sie w nim zagrzać. Poza tym wymiana żarówek z przodu to koszmar ściągać koło zdejmować nadkole to jakaś paranoja. A z tyłu klosze przykręcone wkrętami typu Torx. Jakość materiałów użyta wewnątrz kiepska auto ma 28tyś osłona mieszka gałki zmiany biegów poprzecierana.
Avatar użytkownika
buczerob
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 12 grudnia 2010, 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez gre81 niedziela, 12 grudnia 2010, 18:41

Ja chyba wiem co będzie teraz napisane.. :D :D :D
Kangoo 1.5 dCi 80KM 2003, biały. już go nie ma
Kangoo 1.5DCI 105KM(teraz 125 kucyków) 2009, żółty jak słońce.
Moje miasto Łódź.
Avatar użytkownika
gre81
Kangoomistrz 2010
Kangoomistrz 2010
 
Posty: 357
Dołączył(a): piątek, 19 grudnia 2008, 11:43
Lokalizacja: Łódź

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez skarb niedziela, 12 grudnia 2010, 19:36

buczerob napisał(a):Mam taki w pracy 1.5 dci 50 kW + klimatyzacja rok 2009. Były problemy z elektryką. Po przekręceniu kluczyka nic się nie działo. Trzeba ostrożnie z hamulcem bo staje prawie dęba przy lekkim naciśnięciu pedału. W zimie nie sposób sie w nim zagrzać. Poza tym wymiana żarówek z przodu to koszmar ściągać koło zdejmować nadkole to jakaś paranoja. A z tyłu klosze przykręcone wkrętami typu Torx. Jakość materiałów użyta wewnątrz kiepska auto ma 28tyś osłona mieszka gałki zmiany biegów poprzecierana.


Akurat masz kolego racje, z wyjątkiem tej wymiany żarówek - drogowe i mijania wymienia się bez problemu i nie trzeba kół zdejmować.

Jak to dęba staje ? To były wersje bez ABS - u ?

Poza tym faktycznie auto awaryjne - przynajmniej pierwsze egzemplarze.

Dopisz w sygnaturce jakim lub jakimi autami jeździsz i będzie wszystkim łatwiej.
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez MZ_MZ niedziela, 12 grudnia 2010, 23:00

Kurczę ludzie ... piszecie jakby wam ktoś za karę ... :x kazał jeździć nowymi kangoo za 70k PLN!
Może trzeba było wybrać BMW 20 letnie za 2 kPLN, i udawać , że jest się zadowolonym!

Czy macie pojęcie jakie problemy maja ludzie z samochodami > 100 kPLN ?

Czasem mam wrażenie że to forum tylko przygnębia. Na ulicach widzę wiele nowych kangoo, jednak ludzie Ci nie chodzą z podciętymi żyłami! Może dlatego, że nie czytają tego forum !?
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez skarb niedziela, 12 grudnia 2010, 23:17

To nie chodzi ze za karę, każdy samochód ma swoje wady i zalety.

Natomiast jeśli Renault Polska wcisnęło mnie i wielu innym osobom niesprawdzonego bubla w którym wychodzą coraz to kolejne wady ( w wielu autach to samo) czyli są to wady fabryczne - a ci oszuści z firmy na R umywają ręce i udają, że nic się nie dzieje - to poczuwam się do obowiązku informować i przestrzegać innych przed zakupem tego gówna - przepraszam - samochodu.

Wbrew swojej woli zostałem beta testerem czegoś co się ciągle psuje i przed sprzedaniem tego czegoś mnie - powinno to coś byc przetestowane w sposób odpowiedni.


Czuje się oszukany - i staram się, żeby takich osób naciągniętych i nabitych w Kangoo ph II (2008) było jak najmniej.

Miałem kilka samochodów od nowości i nawet POLONEZ TRUCK 1.9 d był mniej awaryjny od Renault Kangoo 2008

Ostatni kwiatek u mnie - aby włączyć wycieraczki należy je włączyć a potem przywalić pięścią w kolumnę kierownicy bo coś nie styka.

No to jak mam być zadowolony ?

Na moje pocieszenie mogę dodać tylko to , że spotkałem człowieka u którego w Kangoo II 2008 przez pierwsze pięć minut po odpaleniu auta w żaden sposób nie da się włączyć wycieraczek - NAWET JAK SIĘ W KOLUMNĘ KIEROWNICY PRZYWALI .

Czyli mam fart ! :lol: I powody do radości !! - Dzikiej :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2008 Kangoo II Privielege 1.5 dci 105 km - wszystkomający z cennika z wyjątkiem dachu szklanego.
2004 Kangoo I Helios 1.5 dci - 102 km
Avatar użytkownika
skarb
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 852
Dołączył(a): wtorek, 12 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: WADY FABRYCZNE W KANGOO II 2008 ZASTANÓW SIĘ ZANIM KUPISZ !

Postprzez lam3r poniedziałek, 13 grudnia 2010, 00:02

MZ_MZ napisał(a):Kurczę ludzie ... piszecie jakby wam ktoś za karę ... :x kazał jeździć nowymi kangoo za 70k PLN!
Może trzeba było wybrać BMW 20 letnie za 2 kPLN, i udawać , że jest się zadowolonym!

Czy macie pojęcie jakie problemy maja ludzie z samochodami > 100 kPLN ?

Czasem mam wrażenie że to forum tylko przygnębia. Na ulicach widzę wiele nowych kangoo, jednak ludzie Ci nie chodzą z podciętymi żyłami! Może dlatego, że nie czytają tego forum !?


Próbujesz coś udowodnić, zabłysnąć czy tylko tak sobie piszesz?
W tym wątku opisywane są problemy, jakie mają właściciele Kangoo II - co Ci to przeszkadza? Co ma do tego BMW za 2k czy też potencjalni chodzący ludzie w podciętymi żyłami? Miałeś zły dzień?
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty systematyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości