Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Informacje na temat organizacji i przebiegu spotkań Klubowiczów z różnych rejonów kraju

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Lucass poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 09:40

shoti napisał(a):ok to ja nie bede jechał do katowic i z powrotem ,żeby zaliczyć jazde w konwoju 3 kangoorowym jak pare godzin później bedzie już 12 kangoorowy. jak sie już spikniecie w katowicach to dajcie mi cynk gdzie będziecie mieli postój (jakiś bardziej na zachód o jakieś 70 km, jeszcze przed twierdzą to tam sie podepne). Mam nadzieje ,że dziewczyny beda gotowe na czas ( bo każda z innej miejscowości - jak każda bedzie miała 15 min standardowej obsówy to....ech...ale może sie nie spóźnie, już to jakoś rozkminie)

Pozatym lucass jak masz miejsce w aucie to ci chętnie odstapie...mnie nie bawi jakoś ciagłe słuchanie o celulicie czy jak mu tam :D

Jak sie bierze same dziewczyny, to się musi liczyć z koniecznością obsługi takich tematów :twisted:
Ja dziękuję! :lol: :lol:

Myślę, że pojedziemy z muminem A4 do zjazdu na Niemodlin (na wys Opola droga nr 46) i dalej przez Nysę do Kłodzka.
Orientacyjnie mogłoby to wyglądać tak:
Katowice ~8:30
Niemodlin ~9:50
Nysa ~10:20
Kłodzko ~11:20
Namyśl się gdzie Ci będzie pasowało się podpiąć :)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez bogdan02 poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 09:53

Kochani
W związku z tym co stało się w ostatni piątek w okolicach Częstochowy, jestem zmuszony odwołać nasz wyjazd do Pragi.
Mam tam rodzinę i niestety ucierpieli bardzo. Przez najbiższe kilka- kilkanaście dni męska część rodziny będzie pracowała nad nowym dachem nad głową dla nich.
Naprawdę jest mi przykro że nie możemy być razem w Pradze.
Żony nasze same nie pojadą, choć była rozwarzana taka możliwość. Więc cztery osoby mniej.
Pozdrawiam wszystkich uczestników, bawcie się grzecznie. A właśnie ! na Moście Karola jest zakaz ruchu !
bogdan02 - Już jestem emerytem
Xsara Picasso 1,8 LPG i Xsara 1,8 LPG Też francuzy czyli nieprzewidywalne samochody
Avatar użytkownika
bogdan02
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 916
Dołączył(a): środa, 24 października 2007, 23:00
Lokalizacja: Wieluń

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:01

bogdan02 mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało!


A teraz info o śniadankach, a będzie krótkie... śniadań nie będzie:-) Nie mogę się do skubańców dodzwonić, a na maile nie odpowiadają:-) Pozostanie nam, albo pójść "w ciemno", albo zrobić sobie coś na miejscu. W akademiku, na każdym piętrze, jest kuchnia więc nie będzie większego problemu:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Masaccio poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:17

Proponuję w ciemno, nie powinno być problemu.
Avatar użytkownika
Masaccio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3842
Dołączył(a): sobota, 11 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Wiz poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:36

Lucass napisał(a):Wiz - dasz raaadę! Wiesz jak musiałbyś tetryczyć w konwoju...? :mrgreen:



Wlasnie sprawdzilem co mi podpowie map24 w temacie Gliwice-Klodzko. Bedzie ciezko: 220.81 km
03:42 h. Mam dziwne wrazenie ze bede Was gonil nawet po Czeskiej stronie :/ Pierwsza setka kilometrow napewno bedzie szybsza niz podaje to Map bo po autostradzie, ale pozniej to juz nie za duzo da sie urwac. Prosilbym przewodnika stada o podanie przewidywanej trasy na odcinku Klodzko-Praga
ANTYKLUBOWICZ
STOPER DROGOWY :D
smoke tires not drugs
Aktualnie czerwone Clio 3 ph 1, choć wole żony niebieskie Clio 4 GT :)


Avatar użytkownika
Wiz
Użytkownik zbananowany
 
Posty: 1967
Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Moim domem praca, dom hotelem :(

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:57

hmmm....

wg map24 wygląda to tak: z Kłodzka (droga 8) przez Kudowę do Nachodu. Później E67 do autostrady za Hradec Kralowe i do Pragi.

Aczkolwiek, nie jest jeszcze powiedziane, kto jedzie pierwszy... myślę, że powinno być to najsłabsze auto (tylko się nie obrażać), aby nikt nie został w tyle. Ma to dość duże znaczenie na drogach lokalnych :-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 12:09

Pozostaje jeszcze kwiestia winiet na Czechy. Ewidentnie trzeba mieć ale jak czytam, kupowanie w Polsce to przepłacanie dość duże. Teoretycznie na każdej stacji benzynowej powinny być, ale ponoć też można się zdziwić co do ceny:-) Jeszcze dzisiaj poszukam w temacie i dam znać... no chyba, że ktoś jest obeznany i się podzieli informacjami:-D

Dodam jeszcze, że lepiej mieć w aucie gaśnice, trójkąt, kamizelkę odblaskową, apteczkę, linkę holowniczą. Lubią wlepiać mandaty za ich brak:-)
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez branio poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 13:01

A kto ruszy stado? :mrgreen:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez Lucass poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:22

bogdan02 :( :( :(
lam3r napisał(a):Pozostaje jeszcze kwiestia winiet na Czechy. Ewidentnie trzeba mieć ale jak czytam, kupowanie w Polsce to przepłacanie dość duże. Teoretycznie na każdej stacji benzynowej powinny być, ale ponoć też można się zdziwić co do ceny:-) Jeszcze dzisiaj poszukam w temacie i dam znać... no chyba, że ktoś jest obeznany i się podzieli informacjami:-D

Dodam jeszcze, że lepiej mieć w aucie gaśnice, trójkąt, kamizelkę odblaskową, apteczkę, linkę holowniczą. Lubią wlepiać mandaty za ich brak:-)

W tym roku 220 koron za 7 dni. Ale znam przypadki kiedy akurat tej najtańszej nie było, a pan sprzedawca z uśmiechem proponował miesięczną za 330 koron :evil:
Zwykle można kupić na granicy lub tuż za. W Polsce (w PZMocie) się NIE OPŁACA
Podobno trzeba też mieć żarówki na wymianę. :idea:
Dobrze jest się ubezpieczyć od kosztów leczenia lub posiadać polską Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Ta karta wydawana jest bezpłatnie i zwykle od ręki w siedzibach NFZ na podstawie wpisu w książeczce ubezpieczeniowej lub innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie.

branio nie filozuj ;) tylko pakuj się i jedź z nami. Miejsce w skoczku mam, do spania się zwolniło, możesz nawet osobę towarzyszącą zabrać :)
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Re: Wyjazd KKP do Pragi, sierpień 2008

Postprzez lam3r poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 14:31

Lucass napisał(a):Dobrze jest się ubezpieczyć od kosztów leczenia lub posiadać polską Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Ta karta wydawana jest bezpłatnie i zwykle od ręki w siedzibach NFZ na podstawie wpisu w książeczce ubezpieczeniowej lub innego dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie.


Dokładnie tak, książeczka ubezpieczeniowa i do NFZ`tu biegiem...:-) Ja mam coś takiego od czasu wyjazdu do Wenecji:-)

A co do wyposażenia auta to znalazłem coś takiego...

http://www.tur-info.pl/p/fo_id,26922,,c ... ka_do.html


Kto ma to wszystko??:-D
Bye
--
lam3r - iphone 12 mini user last used Kangoo Privilege 1.5 DCi 105KM av ~6,6 L/100km -> now using Hyundai Kona Premium 1.6 177KM 7DCT 4WD av ~9,8 L/100km
"This is the French-est car on sale. It should come with chickens and garlic bulbs as standard equipment."
nie tankuję na PutOil
http://www.vigowroclaw.pl
Avatar użytkownika
lam3r
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2487
Dołączył(a): piątek, 2 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spoty multiregionalne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości