plany na 2005

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

czy przyjechalbys na ogolnopolski spot w maju???

tak, jezeli bylby on na południu kraju
6
21%
tak, jezeli bedzie w centralnej polsce
19
68%
nie
1
4%
tak, jezeli bedzie w polnocnej polsce
2
7%
 
Liczba głosów : 28

Postprzez broda środa, 5 stycznia 2005, 16:20

Zaczynam się obawiac o ten zlot. Jerzeli chodzi o termin lipcowy to dla mnie spoko.
DRODZY KLUBOWICZE NIE ZMARNUJMY TAKIEJ OKAZJI JAK NIE TERAZ TO OBAWIAM SIĘ ŻE NIGDY :(
Tylko będziemy się spotykać w regionach a chyba nie o to chodzi. Oczywiście nic nie mam do spotów regionalnych ale krajowy raz w roku to przynajmniej ja tak uważam to obowiązek.
Pozdrawiam
BRODA /Paweł/KANGOO Expression 1.6 16V 95 KM Automatic (morski niebieski metalik)GG: 3441491
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez zuwik środa, 5 stycznia 2005, 17:37

Rafal napisał(a):-a co do rezerwacji to raczej cienki pomysl, ostatnio na zlot w pulawach na rajd przyjechalem sam!!! Spotkalem tylko Brode, Walilem prawie 700 km, wszystko bylo zapewnione, noclegi, jedzenie a nikomu nie chcialo sie za przeproszeniem tylka ruszyc- wiec nie mowcie ze to problem terminu, tylko ogolno narodowego lenistwa

Hmmm... No cóż... Ale czy mówisz o tym że nikt nie przyjechał, czy o tym, że się zadeklarowali na 100% a potem nie przyjechali? Bo to różnica... Ja jak się deklaruję na 100% to na bank przyjeżdżam, jak nie to siedzę cichutko. W takiej sytuacji rezerwacja to dobre wyjście. Nie wiem jak inni...
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez czart1 środa, 5 stycznia 2005, 17:43

Rafal napisał(a):
Conclusion: kto jest za lipcem, i czy komus wyraznie nie pasuje


JA JESTEM ZA LIPCEM!!!!! :D

.....teraz żeby tylko na południu polski gdzieś był, najlepiej kóło mego domu :lol: :lol: :lol: :wink:
2004, zielony, 1,2 16V BZ expression, tylna klapa

Wszystko jest jasne i klarowne jeśli się wszystko kręci
PRZEMEK gg#5480499
Avatar użytkownika
czart1
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 45
Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 00:00
Lokalizacja: sandomierz

Postprzez jon104 środa, 5 stycznia 2005, 19:52

No to wróćmy do początku :roll:

Ile komunii zagraża w tym roku klubowiczom, bo może jednak końcówka maja :?:
W ostateczności mozna w zapewne przewidywalnym czasie zorientować się o planowanych terminach komunii :?

Dla mnie termin lipcowy (zakładam, że mowa o 1-3 lipca) juz (a raczej całkiem) nie bardzo :x Wyjazd w wiadomym kierunku i zaszywam sie przed światem :)
Jednak wszystko jest do przemyslenia. :roll:

Natomiast wcześniejszy termin byłby lepszy właśnie ze względu na brak konieczności rezerwacji. Te kilka miejsc w domkach sie znajdzie, a kto przywiezie w plecaczku własne spanie ten nic nie potrzebuje :lol:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuwik środa, 5 stycznia 2005, 21:01

Janusz nie dało by się tak jakbyś już jechał do tego zaszywania tak po drodze? Think about it. Maj git. Lipiec git.
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jaca środa, 5 stycznia 2005, 21:19

jestem za DLUGIM WEEKENDEM W LIPCU!!
e-mail: jacekn@vp.pl
Pampa 1.4 1999 LPG
Avatar użytkownika
jaca
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 5 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: GDANSK

Postprzez Rafal środa, 5 stycznia 2005, 23:37

Celem naszym jest spotkanie sie w rodzinnym gronie. Zalezy nam tez zeby atmosfera byla mila i nikt nie siedzial z zegarkiem w reku. Jak widac kazdy termin ma kogos komu razcej nie pasuje. Logiczne, i tego sie spodziewalismy. Dlatego gadamy juz teraz, poztym jedynym rozwiazaniem jest to zeby ktos sie poswiecil.
Mysle ze latwiej pogada nam sie na zywo, a nie na forum, bo postami zapchamy cala strone. Proponuje GG, w czwartek o 20:30.
Co WY na to????
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez shoem czwartek, 6 stycznia 2005, 08:56

jaca napisał(a):shoem :twisted: jasne ze sie doloncze do konwoju razem bedzie razniej :twisted: ale mam nadzieje ze jeszcze jakis maly zlocik w 3city bedzie przed ogolnopolskim :)


Myślę że to da się zrobić tym bardziej że trzeba się trochę blizej poznać i zorganizować żeby dobrze wypaść na ogólnopolskim :lol:
Rafał i George na pewno będą chętni.
...ja niestety mam jak zwykle mało czasu ale coś wymyślimy może nie w tym miesiącu ( odebrałem mieszkanie i wiadomo- beton, farby, wiercenie :) ) ale w lutym jaknajbardziej :D
Shoem (...obecnie niezakangoorzony...)
Kangoo 1,4 OCEAN LPG (...to była fura...)
Słupsk
Avatar użytkownika
shoem
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 217
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez Lukasz_Kangoo czwartek, 6 stycznia 2005, 10:25

Wezwany do tablicy odzywa się duch Prezesa :twisted: (Rafał nie pójdzie Ci ze mną tak łatwo)

No więc słuchajcie wszyscy, bo nie będe dwa razy powtarzać :wink:
Jest nas sporo ;) i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której uda się zaproponowac jeden taki termin, który by pasował wszystkim chętnym.

Zatem rozwiązania sa dwa. Monarchia (ja zdecyduję kiedy spot :twisted: ) albo demokracja (wybierzemy dwa terminy i zrobimy głosowanie - przy okazji dowiemy się mniej więcej ile osób będzie).
W przypadku drugiej opcji oczywiście ja odpowiednio spreparuję wyniki ;), także lepiej od razu wybrac pierwsze rozwiązanie ;) I od razu uprzedzam, żebyście nie przysyłali pytań jaką metodą wybierzemy metodę głosowania ;)
No ale żarty na bok (melancholia zimowa się skończyła, bo pogoda jakaś taka wiosenna) ;)

Widzę, że brane są pod uwagę dwa terminy majowy (ja proponowałbym 27-29, bo wtedy jest już raczej po większości komunii) i lipcowy (1-3). Zatem proponowałbym głosowanie nad tymi terminami.
Jest jeszcze jedna opcja - podłączyć się pod zlot PIKURa, tylko na dzień dzisiejszy nie znam terminu.

Zatem wydaje mi się, że sprawa jest jasna i nie ma nad czym się zastanawiać.

HOWGH
Powiedział duch Prezesa ;)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez turtl czwartek, 6 stycznia 2005, 12:05

Trzeba się spotkać i to koniecznie. W znacznej większości znamy się tylko z forum, czas najwyższy sobie pozaglądać w oczy a nie tylko w monitor.
Powodzenia TURTL
Kangoo 1,4 E + SWG
żółty cytrynowy RN
Avatar użytkownika
turtl
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 55
Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości