plany na 2005

Informacje na temat organizacji i przebiegu Zlotów Ogólnopolskich KKP

czy przyjechalbys na ogolnopolski spot w maju???

tak, jezeli bylby on na południu kraju
6
21%
tak, jezeli bedzie w centralnej polsce
19
68%
nie
1
4%
tak, jezeli bedzie w polnocnej polsce
2
7%
 
Liczba głosów : 28

Postprzez jon104 środa, 29 grudnia 2004, 19:41

No i właśnie czegoś takiego nam potrzeba 8) 8) 8) 8)
musi być mozliwość postawienia namiotu lub przyczepy, a także wykupienia noclegu w pokoju lub domku (ostatecznie są w klubie także ludzie z potrzebami :wink:) dlatego popieram apel do ludzi z Centrum :P
Trzeba się rozejrzec, a Borki sa moze bardzo dobrym rozwiazaniem :lol:

Co do terminu to czerwiec, a raczej pierwsze weekendy tegoz miesiąca, są także bardzo dobrymi dla spotu (oczywiście dla prawdziwych miłośników Kangoo-rków)
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MK czwartek, 30 grudnia 2004, 07:29

Wygląda co całkiem nieźle,jeszcze trzeba pamiętać o warunkach dla niepełnosprawnych. Jest to w centrum Polsk, Pepe go wypróbował z rodziną. Myślę, że można to przyjąć jako pierwszy wariant miejsca.
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez zuwik czwartek, 30 grudnia 2004, 17:47

Słodko :!: Jak wchodzę na stronkę to mnie wywala, a na pilot.pl jest 120 Borków :? Niech ktoś wskaże TE Borki i prześle linka, plz :roll: Oraz prześle jakieś fotki na mejla, bo szybko z tym kompem się nie dogadam :evil:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez jon104 czwartek, 30 grudnia 2004, 20:11

Właśnie znalazłem strone http://www.borki.pl/glowna.html i muszę przyznać, że Borki z wielu powodów odpowiadają naszym wymaganiom
położnie, okolice, nawet pare atrakcji turystycznych się znajdzie, jest campig z rozzsądnymi cenami i ... wystarczy :!:
Teraz tylko dobra wola klubowiczów i spot musi sie udać :idea:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pepe piątek, 31 grudnia 2004, 01:09

Witam
Żeby wybór był większy, choć nie wiem czy to rozwiąże sprawę - podaję link do strony Polskiej Federacji Campingu i Karawaningu, gdzie można sobie pooglądać więcej miejsc, nadających się do zorganizowania spotu.
Adres strony: http://www.pfcc.info/pol/main.php?nazwa=bazacamp
Jestem ciekaw Waszych opinii i propozycji miejsca.
Wspomnę, iż to, co jest opisane nie zawsze sprawdza się w rzeczywistości. W te wakacje zjeździłem z rodzinką około 20 kampingów polecanych przez przewodnik "Pascala" i tylko kilka, pomimo barwnego opisu w katalogu, spełniało podstawowe wymogi rodzinki z dziećmi. Papier i internet przyjmuje wszystko, więc może wybrać coś sprawdzonego.
Pozdrawiam Piotr Pepe
Kaleido 1,2 16V
GG 2424618
Avatar użytkownika
Pepe
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mona niedziela, 2 stycznia 2005, 17:36

a my bardzo chętnie :) byle była mozliwość noclegu chyba w domku jakimś (Miłek będzie miał niewiele ponad roczek), no i czerwiec też nam pasuje :D

Borki fajne, skoro sprawdzone - mogą być.
Mona i Paweł--------------------Kaleido dCi 80KM--------------------
Avatar użytkownika
Mona
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 239
Dołączył(a): poniedziałek, 5 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postprzez Rafal niedziela, 2 stycznia 2005, 21:02

Bardzo mnie cieszy zainteresowanie. Borki to ciekawa propozycja, nie ma co zbyt dlugo czekac, ale zastanawia mnie czy standart nam odpowiada, tzn moze dla niektorych jest za maly (raczej chyba nie), a dla innych za drogo. Pokoj 2 osobowy 80 pln za dobe, ale jest mozliwosc rozbicia namiotu lub zabrania kempingu ( Jon104). Wyzywienia calodzienne 40pln. Jezeli zjechalibysmy sie na 2 noce wychodzi 240 pln....???? Nie da sie ukryc ze to wcale nie malo plus paliwo (to zalezy ile kto ma do przejechania plus pare groszy na "atrakcje".
Pozatym rozumiem ze postanawiamy ze weekend czerwcowy to czas zarezerwowany na nasz spot i bedziemy sie tego trzymac.
Mysle ze teraz kazdy powinien sie wypowiedziec czy mu Borki odpowiadaja i czy przyjechalby za takie pieniadze, moze znowu ankieta???
Ale najpierw moze ktos kto tam byl napisal pare slow czy naprawde nam sie oplaca tam jechac i czy sa w okolicy tereny do naszych zabaw (moze jakis rajd (turystyczny), moze jakis konkurs, ognisko... piszcie jakie macie pomysly!!!!
pozdrawiam,
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez MK poniedziałek, 3 stycznia 2005, 07:52

Ten powyżej gada jak PREZES 8) 8O :!:
Ale jego obawy nie sa nieuzasadnione.
Tylko mampytanie: W jaki sposób na dwie noce :?: Chyba,że liczysz od piątku popoludnia.
Co do stawek to myślę,że trzeba negocjować bo nasz zlot nagłośnimy i reklamę im zrobimy (albo obsztorcujemy publicznie) :roll:
Pozdrowienia Marcin
CLIO 3 1,6 16v 128KM GORDINI 2012r. - LPG STAG
Kangoo II 1,5dCi 115KM PRIVILEGE+ TomTom Edition 31.XII.2010r. srebrny
Porzuciłem akordeon, a szkoda.
Focenie wciąga!!! Jestem szumofobem i maniakiem ostrości!!!
Nikon D7100 Nikon D50


CHEVROLET SPARK M300 LS 1,2 16v 85KM 2010r. - LPG STAG - BYŁ!!!!
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez jon104 poniedziałek, 3 stycznia 2005, 11:45

Po pierwsze trzeba sprecyzowć co to znaczy weekend czerwcowy tzn. 1-3 czerwca, 10-12, czy ew. następne.

Co do kosztów to jak zwykje nie da sie ich uniknąć, ale można je zminimalizować. Wzorując się na naszych przyjaciołach z za zachodniej granicy nalezało by dążyc do stworzenia dużego obozowiska, a wiec raczej namioty i mieszkanie w terenie a nie w pokojach. Oczywiście nie zawsze to jest możliwe. Brak sprzętu małe dzieci, itp. mozna rozłożyć imprezę tak aby można w niej było uczestniczyc zarówno orzez 3 jak i 2 dni. To wcale nie jest problemem ponieważ w piatek i tak nikt, zwłaszcza z dalsza, wczesniej nie dojedzie niż na wieczorne "spotkanie".
:wink:
Co do terenów to z netu wynika, ze położenie jest jak najbardziej odpowiednie - lasy, a i rezerwaty przyrody, podobnie jak zabytki architektury http://www.borki.pl/walory_turystyczno_ ... iczne.html

Rezerwacja wcześniejsza dotyczyłaby jedynie osób chcących korzystać z pokoi/domków, a klubowicze mieszkający "na dworze", czyli korzystający z namiotów lub przyczep myślę, mogliby się wybierać w ciemno gdyz prawie niemożliwe jest aby poczatkiem czerwca takich miejsc nie było :lol: [/b]
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuwik poniedziałek, 3 stycznia 2005, 16:32

MK napisał(a):Ten powyżej gada jak PREZES 8) 8O :!:


Ktoś musi :twisted: A szanowni koledzy może by się wzięli (choć jeden się znaczy :roll: ) i przesłali mi PLIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZZZ zdjęcia ze strony i jakieś info na maila bo wciąż mi się przeglądarka wysypuje jak na nią wchodzę... 240 na moją socket-pocket to sporo, ale czasu dużo - postanawiam przyoszczędzić. Papa kolorowe zderzaki :cry: Są rzeczy ważne i ważniejsze. Ale niech ktoś mnie pocieszy....... :lol: BTW ile za rozbicie namiotu? Bo w czerwcu do domków to profanacja :wink:

BTW2: Coś mi się przypomniało... Ja studiuję... SESJA :!: Może późniejszym czerwcem?
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty Ogólnopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości