montaż haka holowniczego

Pytam, bo nie wiem jak coś zrobić

montaż haka holowniczego

Postprzez jachor piątek, 13 maja 2005, 17:24

Wiem, ze temat byl juz przerabiany, ale nie mogłem sie doszukac postu nt montazu haka holowniczego. Czy ktos z Kangooromaniaków może montował go samodzielnie????
Avatar użytkownika
jachor
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 34
Dołączył(a): środa, 20 kwietnia 2005, 23:00

Postprzez zuwik piątek, 13 maja 2005, 17:56

Nie będę wsadzał linków bo trochę ich jest. Powyżej (biała ramka) masz "szukaja", wpisujesz hak, enterujesz i reszta dzieje się sama :wink: Polecam tą metodę na przyszłość :)
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal piątek, 13 maja 2005, 18:32

ales zuwik oschły i ostry!! CZepiasz sie, motyw belki skretnej jest 100 razy i jak ktos ma cos do powiedzenia i tak zaczyna go jeszcze raz!!
A tak serio, to moglibysmy zaczac dbac o porzadek na forum, bo ja sam czasem nie moge sie w nim odnalezc!
1998 kangoo 1,4 LPG -to był kangoor...
2006 kangoo pampa 1,5 dci
2006 trafic 2,0 dci -to był trafic....
2008
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia

Re: montaż haka holowniczego

Postprzez kocio piątek, 13 maja 2005, 20:54

jachor napisał(a):Wiem, ze temat byl juz przerabiany, ale nie mogłem sie doszukac postu nt montazu haka holowniczego. Czy ktos z Kangooromaniaków może montował go samodzielnie????



Wejdz na allegro i poszukaj haki holownicze i masz do kangusia za 245 zl +17 zl przesylka oraz instrukcja obslugi plus sruby i elektryka, mozna montowac w otwory fabryczne. Życzę powodzenia montaż bez kanału.

Kangus 1,4/99 niebieski
Kocio Katy.Wr.
Avatar użytkownika
kocio
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 61
Dołączył(a): poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 23:00
Lokalizacja: Kąty Wroclawskie

Postprzez zuwik sobota, 14 maja 2005, 10:21

Rafal napisał(a):ales zuwik oschły i ostry!! CZepiasz sie, motyw belki skretnej jest 100 razy i jak ktos ma cos do powiedzenia i tak zaczyna go jeszcze raz!!
Teraz odezwie się parę ludzi, a reszta stwierdzi, że nie będzie się powtarzać i co? A chyba chodzi o to, żeby dowiedzieć się jak zamontować hak, nie :?: Więc sobie wyserczuje i będzie wiedział wszyściutko :) Poza tym staram się pomóc, a nie czepiam :idea: :P :wink:
Obrazek
zuwik
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2885
Dołączył(a): wtorek, 24 sierpnia 2004, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sw sobota, 14 maja 2005, 19:00

Słuchajcie, to forum ma możliwość publikowania artykułów. Jeśli wybierzemy tematy, które są ważne i się powtarzają, każdy zobowiąże się do wygrzebania z archiwum i przekopania wiadomości z jednego tematu z tej listy i zbierze to w formie 1-2 stron tekstu, to będziemy mieć naprawdę pełną i uporządkowaną bazę wiedzy. Wtedy będzie można łatwo odwołać się do konkretnego artykułu. Nie jest to robota trudna, a jeśli aktywnych użytkowników jest ok. 50-70, to tyle artykułów może powstać. NApisanie artukułu zajmie najwyżej pół godzinki.

Szeroki uśmiech do pana na włościach Klubu Kangoo.
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez branio niedziela, 15 maja 2005, 08:22

Tak,świetny pomysł,napiszcie.
Ja mogę nadzorować. :lol: :lol: :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sw niedziela, 15 maja 2005, 19:43

Ok, no to jesli mamy nadzorcę, to proszę podaj listę tematów, które należy napisać, a my już napiszemy. ;)
sw
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1255
Dołączył(a): poniedziałek, 5 stycznia 2004, 00:00

Postprzez branio niedziela, 15 maja 2005, 19:58

Bardzo proszę,każdy kończy to co zaczoł(nie można się wykręcić bo jest podany autor każdego tematu). :)
Jestem twardym ekonomem. :lol:
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Pytam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości