Sprzedam Kangoo 1.5 dci z 2007 roku faktura VAT

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży (samochodu, części itp.) - usuwane po 3 miesiącach

Sprzedam Kangoo 1.5 dci z 2007 roku faktura VAT

Postprzez grzegorzstyczynski czwartek, 14 grudnia 2017, 19:31

Witam,

Chcę sprzedać kangoo z 2007 r.

Cena 7 850 brutto na fakturę VAT na całość, czyli cena netto dla firmy 6 382 zł.

Link do ogłoszenia na olx i zdjęć. Przepraszam, nie wiem jak dołączyć zdjęcia tutaj na forum. https://www.olx.pl/oferta/renault-kango ... oEcuM.html

Jestem drugim właścicielem, auto użytkowałem prywatnie beż żadnych obciążeń - potrzebowałem większe auto do wożenia kontrabasu J. Samochód kupiłem w stanie idealnym po wszystkich wymianach np. rozrządu, filtrów, na nowiutkich oponach etc.
Mogę wystawić fakturę VAT na całość.

Przy ekonomicznej jeździe w mieście (Bielsko-Biała) auto pali 5.1-5.3l/100km, w trasie wszystko zależy od prędkości - przy jeździe autostradowej 130-150km/h z włączoną klimatyzacją 6l, przy jeździe 80-90 - 3.8! Mimo sporego przebiegu silnik działa jak nówka, olej wymieniony na książkowy pełen syntetyk 5W30. Odpalanie przy dużych mrozach bez żadnych problemów. Akumulator trzymał ostatniej zimy bez zarzutu. Silnik jest dynamiczny, auto lekkie i przyjemnie do jazdy. Z napraw wymieniłem wiatraczek ponieważ działał słabo oraz żarówkę stopu. Auto jest proste i nic się nie psuło. Klimatyzacja działa świetnie, auto ma bardzo dobre, mocne światła - duży komfort jazdy w nocy, hak, który użyłem dwa razy - bardzo przydatne od czasu do czasu.

Wady - przychodzą mi na myśl trzy: przy bardzo niskich temperaturach rzędu -20 przesuwne drzwi po otwarciu zimnego auta nie zamknęły się, trzeba było rozgrzać auto, włączyć nawiew na 10 min i wtedy zamek chwycił drzwi - temperatury takie pojawiają się sporadycznie więc nic z tym nie robiłem. Druga wada to zacinające się wycieraczki czasowe - przyzwyczaiłem się i nawet nie pamiętałem o tym na co dzień, trzecia wada to wskazania temperatury zewnętrznej są zwariowane - w słoneczny dzień termometr umieszczony w lusterku potrafi pokazać przy rozruchu np. -22. Na lakierze są drobne odpryski, rdzy jeszcze nie stwierdziłem. W komplecie są opony letnie i zimowe w bardzo dobrym stanie. Ja przejechałem autem około 20 tys. dostałem je z oryginalnym przebiegiem 300 tys i świeżo po wymianie rozrządu.

W samochodach najbardziej denerwuje mnie trzęsąca się kierownica, przeżyłem już wiele samochodów i od czasu do czasu to zjawisko występuje, czasami winne są opony, czasami byle jakie wyważenie kół, ale czasami różne inne rzeczy w układzie kierowniczym, zawieszeniu etc. W tym aucie to zjawisko nie występuje więc chętnie jechałem nim kilka razy do Warszawy mimo, że drugie auto w domu Mitsubishi Grandis jest znacznie wygodniejsze. Taki szczegół J.

Myślę, że auto ma następne 300 tys. kilometrów przed sobą. Prosta konstrukcja sprawia, że jest lekkie i bezproblemowe. W zimie ciepło, w lecie chłodno, bardzo tanie jeżdżenie i ciekawa funkcjonalność jak trzeba przewieźć coś większego. Przesuwne tylne drzwi bardzo przydają się na wąskich parkingach przy wychodzeniu J. Szkoda, że nie ma z dwóch stron.

Zapraszam do oględzin na miejscu w Jaworzu k. Bielska, u mechanika, na stacji diagnostycznej. Więcej zdjęć mogę wysłać na maila.
Ubezpieczenie ważne, przegląd również.

Cena do negocjacji.
grzegorzstyczynski
 

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości