Wymiana sworznia wahacza.

Szeroko pojęta tematyka dotycząca modelu Kangoo 4x4 w wersjach Ph I i Ph II (2001 - 2008)

Wymiana sworznia wahacza.

Postprzez kori środa, 18 kwietnia 2012, 21:27

Witam
Czy ktoś z Was przerabiał temat wymiany sworznia wahacza w 4x4. Z tego co się orientowałem sworzeń jest wprasowany w wahacz i trzeba by było go wybić i wprasować ponownie nowy . Oczywiście jak to często bywa z częściami do tego modelu nie ma w sprzedaży sworzni dedykowanych do kangoo 4x4(przynajmniej ja nie znalazłem). Napisałem do firmy która sprzedaje sworznie do Scenica RX4 i odpisali mi że sworznie pasują również do kangoo. Serwis renault twierdzi, że sworznie są niewymienialne i trzeba wymieniać cały wahacz.(koszt zakupu ponad 700 stów strona). Jeśli ktoś z klubowiczów wymieniał sworznie proszę o namiar jaki sworzeń kupić żeby na 100% pasował.
Pozdrawiam Dawid.
kori
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 8 kwietnia 2012, 16:32

Re: Wymiana sworznia wahacza.

Postprzez branio czwartek, 19 kwietnia 2012, 07:29

Mam taki sworzeń za 55
Can go. Kangoo
Zahaczony kłapacz z Junkersem
Avatar użytkownika
branio
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 3970
Dołączył(a): wtorek, 15 marca 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Wymiana sworznia wahacza.

Postprzez Malenstwo piątek, 27 kwietnia 2012, 22:06

Ja wymieniałem w swoim skoczku sworzeń, o namiary musiał bym zadzwonić do mechanika. Koszt jaki za niego zapłaciłem to 200zł. Podobnie jak u Ciebie jeden mechanik u którego byłem chciał wymieniać cały wahacz, pojechałem do chłopaków którzy robią tylko zawieszenia, podzwonili i załatwili. Zapłaciłem 650zł z wymianą drążków, ustawieniem geometrii i coś tam jeszcze, już nie pamiętam.
Malenstwo
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 57
Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2008, 00:00

Re: Wymiana sworznia wahacza.

Postprzez tomo poniedziałek, 8 grudnia 2014, 11:54

idealnie pasuje sworzen ze scenika II
wyciskasz stary wprasowyjesz nowy, ze 2 drobne spawy i luz - blues
Avatar użytkownika
tomo
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 29 listopada 2010, 16:15


Powrót do Kangoo 4x4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości