Kangoo 4x4 dyfer z koleosa.

Szeroko pojęta tematyka dotycząca modelu Kangoo 4x4 w wersjach Ph I i Ph II (2001 - 2008)

Re: Kangoo 4x4 dyfer z koleosa.

Postprzez Bambek1 wtorek, 14 lutego 2023, 22:37

Fajna galeria, no i autko także widać, że zadbana sztuka. Koło to nie problem można wyrzucić na moje krótkie wyjazdy lub ostatecznie wyrzucić na bagażnik dachowy.
Bagażnik będzie musiał być obowiązkowo, czasem zabieram drabinę.
Bambek1
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 11 lutego 2023, 20:39

Re: Kangoo 4x4 dyfer z koleosa.

Postprzez PhoenixDL wtorek, 14 lutego 2023, 22:48

na forum jest jego wątek.
viewtopic.php?f=126&t=13044&p=139581#p139581
Zawsze jest chętny do rozmowy na temat jego skoczka
// Phoenix

------------------------------------
Było Clio 2 ph3 1,2,
Było Scenic 1 ph2 1,6 16V
Jest Kangoo 4x4 '06 LUX PRIVILEGE
Avatar użytkownika
PhoenixDL
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:21
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Kangoo 4x4 dyfer z koleosa.

Postprzez dostawca środa, 21 czerwca 2023, 15:42

PhoenixDL napisał(a):Cześć
Osobiście nie sprawdzałem czy jest kolosa pasuje najprawdopodobniej tak. Osobiście mam dyfer przełożony z x traila t30 i sterowanie jest ręczne z kabiny ponieważ dyfer w Nissanie jest sterowany elektrycznie oryginał w Kangoo jest sterowany nie co ja piszę nie jest sterowany, w Kangoo jest sprzęgło wiskozowe które załącza się automatycznie w momencie uślizgu przedniej osi. Owszem u mnie ten zestaw sprawdza się rewelacyjnie jednakże pamiętać muszę aby nie włączać go na trwałej nawierzchni typu asfalt beton i tym podobne ponieważ grozi to uszkodzeniem całego napędu. W przypadku kangura 4 x 4 sprzęgło wiskozowe eliminowało różnicę obrotów przedniej osi z tylną przez co można było jeździć normalnie po asfalcie. Jeżeli chcesz sprawdzić czy działa wszystko okej to jedź na jakieś fajne błotnisty teren zatrzymaj się zamknij tył i baw się jak dzika świnia w błocie. Życzą aby twój zakup był równie udany jak mój


Ja tylko poprawie, w kangoo jest nie wiskoza, a hydrokinetyczne.
Czterołap 2,0 Sport
F4R swap-||||||||||||||||||||Complete!-Czyli jak zepsuć 4x4, krok po kroku-Klik!
Bo życie jest za krótkie, zeby jeździć dieslem
Avatar użytkownika
dostawca
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 350
Dołączył(a): środa, 10 października 2012, 08:40
Lokalizacja: Krosno

Poprzednia strona

Powrót do Kangoo 4x4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron