Automatyczna blokada

Szeroko pojęta tematyka dotycząca modelu Kangoo 4x4 w wersjach Ph I i Ph II (2001 - 2008)

Automatyczna blokada

Postprzez Agrest poniedziałek, 26 lipca 2021, 09:32

Hai!

Moje Kangoo, tak jak pewnie i Wasze, blokuje się jeśli zostawię je otwarte. Nawet jeśli otworzę drzwi i zamknę je po powiedzmy 60 sekundach to i tak się blokuje.

W jaki sposób jeśli to możliwe, mogę to wyłączyć? Klucz w stacyjce, trzymanie przycisku blokady nie działaja.

Dzięki!
Avatar użytkownika
Agrest
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lipca 2021, 08:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Automatyczna blokada

Postprzez PhoenixDL poniedziałek, 26 lipca 2021, 09:39

U mnie to działa tylko jak po otwarciu z pilota nie otworzę drzwi, jeżeli otworzę jakiekolwiek zamknięcie już nie działa. Miałem tak od nowości czyli jego zakupu.
Pozdrawiam
// Phoenix

------------------------------------
Było Clio 2 ph3 1,2,
Było Scenic 1 ph2 1,6 16V
Jest Kangoo 4x4 '06 LUX PRIVILEGE
Avatar użytkownika
PhoenixDL
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:21
Lokalizacja: WROCŁAW

Re: Automatyczna blokada

Postprzez czarek0402 poniedziałek, 26 lipca 2021, 17:04

Dokładnie. Po otwarciu auta z pilota i nie otwarciu ręcznie drzwi czy klapy zamyka się ponownie. ;)
Renault Kangoo 1.5dci Korsika Blau 2003
czarek0402
Kangooekspert
Kangooekspert
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lutego 2011, 21:16
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Automatyczna blokada

Postprzez kamloot80 środa, 28 lipca 2021, 12:16

Szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyłączyć, czy w ogóle można to jakoś wyłączyć. Generalnie działa to tak, że po odblokowaniu auta pilotem, po ok. 30 sekundach - kiedy nie otworzy się żadnych drzwi lub klapy bagażnika, samochód się blokuje. To jest zabezpieczenie przed przypadkowym odblokowanie auta pilotem, np. kiedy kluczyki trzymasz w kieszeni itp. Nigdy mi to nie przeszkadzało.
kamloot80
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 28 lipca 2021, 12:04

Re: Automatyczna blokada

Postprzez PhoenixDL środa, 28 lipca 2021, 12:20

kamloot80 napisał(a):Szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyłączyć, czy w ogóle można to jakoś wyłączyć. Generalnie działa to tak, że po odblokowaniu auta pilotem, po ok. 30 sekundach - kiedy nie otworzy się żadnych drzwi lub klapy bagażnika, samochód się blokuje. To jest zabezpieczenie przed przypadkowym odblokowanie auta pilotem, np. kiedy kluczyki trzymasz w kieszeni itp. Nigdy mi to nie przeszkadzało.


dokładnie. jednakże z tego co pisze kolega to jamu blokuje się nawet po otwarciu drzwi a to już mniej przyjemne jak klucze zostaną w środku.
Chociaż nawet wtedy drzwi od strony kierowcy powinny się otworzyć.
// Phoenix

------------------------------------
Było Clio 2 ph3 1,2,
Było Scenic 1 ph2 1,6 16V
Jest Kangoo 4x4 '06 LUX PRIVILEGE
Avatar użytkownika
PhoenixDL
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 97
Dołączył(a): poniedziałek, 12 lutego 2018, 12:21
Lokalizacja: WROCŁAW


Powrót do Kangoo 4x4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości