Cześć torbowe futrzaki

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Cześć torbowe futrzaki

Postprzez Krzalex czwartek, 4 grudnia 2003, 10:16

Kupiłem właśnie mojej żonie 3 letniego kangoo-ra i strasznie mi się spodobał. Jak tylko mi pozwala to sobie nim hulam. Sam jeżdżę Peugeotem 406 więc w komforcie resorowania i wytłumieniu nie ma porównania - ale poza tym fajna jazda. Wysoko, w miarę dynamicznie, funkcjonalnie. Z daleka na parkingu go widać. Ma z przodu rurę z napisem Kangoo więć wyglada bojowo. Postaram się załączyć wzdęcie (mam nadzieję że poprzedni właściciel się nie obrazi bo jest jego) - jeśli mi się uda. Zdumiewa mnie bardzo wysokie ciśnienie w oponach - czy ktoś ma jakieś z tym doświadczenia
MAM PROŚBĘ - JEST TO CIĘŻARÓWKA A SPRZEDAWCA NIE DAŁ MI NIESTETY KRATKI. CZY MA KTOŚ DO SPRZEDANIA ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE LUB WIE GDZIE MOZNA SZUKAĆ.

S T R O N A S U P E R !!!!!!!
Avatar użytkownika
Krzalex
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Lukasz_Kangoo czwartek, 4 grudnia 2003, 11:12

Witam serdecznie w naszym gronie :lol:

Jeżeli to są opony o podwyższonej ładowności, to i ciśnienie większe :wink:
A co do kratki, to niedawno jeszcze było aktualne ogłoszenie na forum, ale już kratka poszła. Koniecznie musisz ją szybko kupić, bo żonie grożą nieprzyjemności podczas kontroli drogowej :(
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 czwartek, 4 grudnia 2003, 14:21

:) Witamy w kronie kanguromaniaków :!:

Co do kratki to rzyczywiście powinieneś się pospieszyć, chyba, że ....kangoo-rek był po raz pierwszy rejestrowany przed kwietniem 2001 (najprawdopodobniej, ale nic sobie nie dam obiąć za tą datę, trzeba by to sprawdzić) bo wcześniejsze autka można przekwalifikować (ponoć za 300 zeta) w Wydziale Komunikacji "odpowiednim do miejsca zameldowania" na samochód osobowy. :P
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rafal sobota, 6 grudnia 2003, 13:25

Ja również witam Cię w naszym gronie!!!!
:D :D :D
CO do kratki to tak jak pisali inni musisz się pospieszyć. Czasmi można coś takiego znaleźć na http://www.allegro.pl
PS. czekam na wieści kiedy napiszesz oddałem żenie 406 i sam jeżdże KANGOOREM :P :P
Avatar użytkownika
Rafal
Szaman klubowy
Szaman klubowy
 
Posty: 1339
Dołączył(a): poniedziałek, 29 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Gdynia


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości