moje kangoo

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

moje kangoo

Postprzez STAN poniedziałek, 24 listopada 2003, 14:07

renault kangoo 1.5 dci 2002 rok ,pięcio drzwiowy,elektryka,klima,poduszki powietrzne
Narazie nie mam z nim problemów ,wymieniano mi klamke bo centralny nie zawsze się zamykał,dolewałem olej choć powinien był wytrzymać 30 tyś km a przejechałem dopiero 27 tyś km ,reszta jest ok.
Chciałbym może trochę wizualnie upiększyć jeszcze się zastanawiam,ale nie mam pomysłu jak się do tego zabrać .W mojej miejscowosci nie jeżdzi żaden który wyróżniałby się ponad standart .Myślę o pałąkach na przód,chromowane nakładki na progi,alusy odpadają bo drogi wiadomo jakie są .To tyle narazie ,czekam na jakieś sugestie na forum
Avatar użytkownika
STAN
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 17 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: PIŁA

Postprzez jon104 poniedziałek, 24 listopada 2003, 16:33

8) Nie bądź taki tajemniczy czyli, który to silniczek, jakie spalanie i ile tego oleju dolałeś? :roll:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez kangoo środa, 26 listopada 2003, 20:12

Hej,

Nie musisz nic dodawać do Kangurka, bo i tak jest wdzięczny i uśmiechnięty. :) Rury po bokach? Czy warto za tę cenę zmniejszać sobie prześwit? Z przodu niebezpiecznie. Alufelgi moim zdaniem tak. Poprawiają wygląd i są praktyczne. Od kilku lat nie mam z nimi problemów chociaż pokonuję, jak wszyscy, sporo dziurawych dróg. Ja mam jeszcze ozdobne nakładki na błotniki. Zajrzyj do galerii.

Pozdrawiam
Wojtek
Avatar użytkownika
kangoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 15 września 2003, 23:00


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości