Cześć!!!

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Cześć!!!

Postprzez MK środa, 26 maja 2004, 07:20

Cześć! Od wczoraj jestem klubowiczem, moja przepustka to:zielonometaliczna Torba 1,4RN 1998r. 170000km.
Piszą tu,że to klub prawie całkiem męski, ale przyznajcie się u ilu z Was ostateczną Kangurzo-zakupową decyzję podjęła żona :evil: :!: :!: :!: ...bo u mnie tak.Sam nie byłem przekonany ( może Berlingo albo Partner),teraz jestem zadowolony 8) .Mamy GO od VIII 2003r.był serwisowany a jeżdził w firmie i b.ciężko pracował, teraz jeżdzi z nami ( rodzinka 2+2) na wycieczki, narty, urlopy i czasem (pon.-piąt) z żoną do pracy (ja muszę chodzić piechotą ha,ha!).
To chyba na tyle o innych sprawach napiszę w innych miejscach tylko myszę sie jeszcze dobrze rozejrzeć w klubie.
MK z Cieszyna
Ostatnio edytowano piątek, 28 maja 2004, 07:51 przez MK, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MK
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 2004
Dołączył(a): poniedziałek, 24 maja 2004, 23:00
Lokalizacja: Cieszyn-Gród Trzech Braci

Postprzez _ONE_ środa, 26 maja 2004, 07:47

Witamy!

Zapraszamy do częstego pisania na forum :)
Obrazek
Avatar użytkownika
_ONE_
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1819
Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jon104 środa, 26 maja 2004, 12:36

:lol: Powitania dla (prawie) krajana :lol:

Z tą decyzją to oczywista prawda. W naszym przypadku była ona (decyzja) całkowicie jednomyslna.

W innych wątkach ("3 powody", "klapa czy drzwi")prosimy o kilka słów o swoim zwierzaczku, no i przede wszystkim jego opis i doświadczenia z eksploatacji :roll:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości