NOWY KANGUR 1.6 16v AUTOMATIK

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

NOWY KANGUR 1.6 16v AUTOMATIK

Postprzez broda niedziela, 9 maja 2004, 11:08

Witam Przyjaciele !!!!

Klubowiczem jestem od lutego ale od maja jestem pełnoprawnym klubowiczem bo mam już auto. Jest to 1.6 16V z automatyczną skrzynią biegów. Kolor metalik niebieski morski. Zrobiłem nim 700 km i jestem bardzo zadowolony. Teraz została mi jeszce do naklejenia naklejka klubowa mam nadzieję, że w niedługim czasie spotkamy się na zlocie ogólnopolskim i powymieniamy doświadczenia.
Mam pytanie czy ktoś z was ma fabryczne radio. Bo nie wiem czy to normalny objaw na postoju przy wyłączonym silniku gra około 10 minut i się wyłącza. Podczas jazdy jest ok.

Pozdrawiam Broda
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez Juri niedziela, 9 maja 2004, 11:48

Witaj Broda! Teraz to masz sprzęcicho! Opisz wrażenia z jazdy z automatyczną skrzynią. Jestem ciekaw jak się takim autem jeździ. Co do wyłączania się radia , to zależy w jakim położeniu zostawisz stacyjkę. Przy włączonym zapłonie powinno grać cały czas. Gdy cofnieszkluczyk w następne położenia , to też powinno cały czas grać. Dopiero gdy kluczyk jest w położeniu pierwszym , to radio nie gra. Pozdrawiam JURI.
Avatar użytkownika
Juri
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 90
Dołączył(a): sobota, 13 grudnia 2003, 00:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez jon104 niedziela, 9 maja 2004, 17:33

:D Pozdrowienia z Bielska i powitania jeszcze raz :D

Wersja rzeczywiście ciekawa i rzadka, a tak na marginesie to przypadek czy świadomy wybór :?:

Co do radia to nie mam fabrycznego, a zachowuje się dokładnie jak opisał Juri :lol: A gra świetnie :!:
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez broda poniedziałek, 10 maja 2004, 17:48

Dzięki za podpowiedź z radiem. Jerzeli chodzi o wybór z automatyczną skrzynią to świadomy bo poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego a skrzynka automatyczna to jest to. Jeździ się rewelacyjnie jest to skrzynia tzw. inteligentna, sama się dostosowuje do dynamiki auta. W poiprzednim samochodzie tj renault megane miałem taką samą też silnik 1.6 tylko że 110 km szkoda że tu 95 km ale też nieżle leci. W trasie przez moment go przycisnąłem to 180 poleciał.

Broda
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy

Postprzez wodzoo wtorek, 11 maja 2004, 06:29

broda napisał(a):Dzięki za podpowiedź z radiem. Jerzeli chodzi o wybór z automatyczną skrzynią to świadomy bo poruszam się przy pomocy wózka inwalidzkiego a skrzynka automatyczna to jest to. Jeździ się rewelacyjnie jest to skrzynia tzw. inteligentna, sama się dostosowuje do dynamiki auta. W poiprzednim samochodzie tj renault megane miałem taką samą też silnik 1.6 tylko że 110 km szkoda że tu 95 km ale też nieżle leci. W trasie przez moment go przycisnąłem to 180 poleciał.

Broda


Broda mysle ze temat warty jest rozwiniecia .Napisz cos wiecej o rozwiazaniach dla jezdzacych na wozkach w autach tego typu.Mysle ze zainteresowanie moze byc spore .Pozdrawiam Krzysiek .
1,5 dci 65KM
Avatar użytkownika
wodzoo
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 227
Dołączył(a): wtorek, 25 listopada 2003, 00:00
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez broda piątek, 14 maja 2004, 17:17

Jeżeli chodzi o osprzęt do sterowania dla osoby niepełnosprawnej to prosta sprawa. Przy pomocy tzw. wajchy steruję prawą ręką chamulcem i gazem. Dlatego automatyczna skrzynia to wielkie ułatwienie. Zakłada to zakład specjalistyczny w Warszawie na Ratuszowej centrum badawczo rozwojowe osób niepełnosprawnych. Oprzyrzadowanie musi być z homologacją. Zrobiłem kilka fotek w niedługim czasie zamieszczę w galerii. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem. Mam nadzieję, że się zobaczymy na zlocie ogólnokrajowym.

Pozdrawiam

Broda
Avatar użytkownika
broda
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 128
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron