Kangoor - Warszawa

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

gaśnica

Postprzez guru poniedziałek, 19 lipca 2004, 17:37

apropo gaśnicy przynajmniej przymocowali u mnie do dziś czyli od trzech miesięcy turla się po bagazniku i nie mam na nią pomysłu doradzcie co zrobić
Grzesiek
Avatar użytkownika
guru
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 18 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kapitan poniedziałek, 19 lipca 2004, 19:54

Witam w gronie kangoomaniaków.
Ja wolałem zrezygnować z jakichkolwiek dodatkowych zabezpieczeń (panowie w serwisach Renault są bardzo "słabi" - ale za to bardzo się cenią) i pozostawiłem sobie auto casco oraz w bagażniku psa dobermana. I tak wygrałeś z gaśnicą mi po prostu wrzucono do bagażnika (1 kg - można chyba nią zgaśić tylko papierosa) i tam się toczy.
Ale toczydełko spoko tylko ta cena.
Życze powodzenia.
Avatar użytkownika
kapitan
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2004, 23:00
Lokalizacja: Lublin

Postprzez AdiK poniedziałek, 19 lipca 2004, 21:02

Moja gaśnica spoczywa sobie spokojnie pod siedzeniem i jak narazie ją tam pozostawie myśle rzemiejsce nie jest złe a z doświadczenia z Kangurkiem rodziców wiem że nawet przy więkrzych stłuczkach tam pozostaje.Co do zabezpieczeń mam ukryte odcięcie założone w salonie .Nie ufam alarmom tylko niepotrzebnie wyją i można je skanować a co do blokady mieliśmy Fiata Uno z taką i pewnej nocy odjechał :cry: .Zresztą jak się samochód spodoba "chłopcom" to sobie ze wszysytkim poradzą a jak nie tocię z niego wysadzą. :evil:
Pozdrawiam Adrian

Był KaleidoGwiezdnyPył 1.5dci75
Jest Peugeot 5008 2.0HDI
Avatar użytkownika
AdiK
Kangoomistrz 2009
Kangoomistrz 2009
 
Posty: 1033
Dołączył(a): środa, 7 kwietnia 2004, 23:00
Lokalizacja: poszukiwana

Re: Kangoor - Warszawa

Postprzez kriskomp sobota, 31 lipca 2004, 20:15

Witam, u mnie po ponad 80tys. km czasami jest tak że 1 nie wchodzi od razu ale z samochodziku jestem bardzo zadowolony :)
kriskomp
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Magnuszew

Poprzednia strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości