Witajcie Kangury !!!;)

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Witajcie Kangury !!!;)

Postprzez KubaP poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 19:44

Cześć, jestem nowy i zielony jak trawka na wiosne w temacie wam mocno juz znanym :wink: , właśnie nabyłem piękną niebieską psią budke z 2001 i powiem wam że nawet nie wiem jak mam nazwać silnik w moim cudzie. Jest to 1,9 D z oznaczeniem RL na drzwiach. Motorek jest "new generation" tzn. z pompą sterowaną kompem ale niestety bez sprężareczki czyli mała taczuszka. Autko zawieszeniowo i wyglądowo jest extra ale ma pare usterek z którymi mam nadzieję pomożecie mi powalczyć. Jest mi niezmiernie przyjemnie dołączyć do Waszego grona i bardzo się cieszę, że jest ta stronka, pozdrowiam z Lublina !!
KubaP
Avatar użytkownika
KubaP
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 18 kwietnia 2004, 23:00

Re: Witajcie Kangury !!!;)

Postprzez komor poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 20:48

KubaP napisał(a):Cześć, jestem nowy i zielony jak trawka na wiosne w temacie wam mocno juz znanym :wink: , właśnie nabyłem piękną niebieską psią budke z 2001 i powiem wam że nawet nie wiem jak mam nazwać silnik w moim cudzie. Jest to 1,9 D z oznaczeniem RL na drzwiach. Motorek jest "new generation" tzn. z pompą sterowaną kompem ale niestety bez sprężareczki czyli mała taczuszka. Autko zawieszeniowo i wyglądowo jest extra ale ma pare usterek z którymi mam nadzieję pomożecie mi powalczyć. Jest mi niezmiernie przyjemnie dołączyć do Waszego grona i bardzo się cieszę, że jest ta stronka, pozdrowiam z Lublina !!
KubaP

Witam z Lublina. Gratuluje nowego nabytku.
Pozdrowienia Bartek
" Helios 1.6 "CB
Avatar użytkownika
komor
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 112
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Lublin


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron