Pozdrawiam pasjonatów Kangoo

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Postprzez agasti czwartek, 12 października 2006, 18:08

WITAM I JA A MOŻE WSPÓLNE WĘDKOWANIE BARDZO CHĘTNIE SIĘ SPOTKAM NA JAKIMŚ CIEKAWYM ŁOWISKU MOŻE SIĘ COŚ NAUCZĘ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aga Kangoo 1,9 Dti RXE 2001 niebieski samczyk z klimą
Avatar użytkownika
agasti
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 292
Dołączył(a): piątek, 24 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez Lucass czwartek, 12 października 2006, 19:18

agasti napisał(a):BARDZO CHĘTNIE SIĘ SPOTKAM NA JAKIMŚ CIEKAWYM ŁOWISKU

No to zapraszamy na SPOT do Krakowa. Miejsce wymarzone do wędkowania :wink: Rudawa o rzut beretem (100m), a rok temu podobno ktoś tam widział rybę (być może to plotka). A i okazja do poznania nowych klubowiczów 8) :wink:
Starych też...
wiekiem...
i stażem...
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez agasti sobota, 14 października 2006, 20:01

Ostatnio bardzo jestem nie zorientowana w naszych klubowych sprawach i zlocikach bo nowa praca pochłania mi duuuuuuuuuuuużo czasu stąd moje być może dziwne pytanie a kiedy tan zlocik?? :oops: bo jakoś nie wiem . A tak nawiasem mówiąc to z racji nowej pracy często bywam w Zabierzowie i chociarz nie za wiele czasu mam to może by tak jakąś prywatę zorganizować i tak całkiem przypadkiem :wink: się spotkać???
aga Kangoo 1,9 Dti RXE 2001 niebieski samczyk z klimą
Avatar użytkownika
agasti
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 292
Dołączył(a): piątek, 24 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez brum niedziela, 15 października 2006, 12:02

Serdeczne dzięki za zaproszenie, ale osobisty udział w spotkaniu muszę na razie odłożyć. Miałem pecha, zliczyłem „glebę” na motocyklu. Zaufałem facetowi, który włączył prawy kierunkowskaz na ruchu okrężnym. Sądziłem, że zjeżdża w prawo, więc ruszyłem. Okazało się, że zapomniał go wyłączyć. Zahamowałem za ostro, zablokowałem koła i potłukłem sobie stopę. W Kangurku sprzęgło chodzi mi leciutko a mimo to jak go naciskam to mi rozrywa stopę.
Agasti, w sobotę byłem w Zawierciu. Paliwo macie drogie jak w Olkuszu ( prawie 4zł, w Trzebini 3.79zł), ale w sklepie wędkarskim zapłaciłem o 1/3 mniej niż u siebie. Teraz mi się Zawiercie bardziej podoba.
brum
Avatar użytkownika
brum
Kangoorzątko
Kangoorzątko
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 30 września 2005, 23:00
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez Lucass niedziela, 15 października 2006, 18:51

agasti 17:30 poniedziałek 16.10 czyli jutro, małe Błonia przy ul Focha - na przeciwko "dużych" Błoń (link jest w moim poprzednim poście - kliknij w SPOT) Gdybyś sie zdecydowała daj znać zorganizujemy pilota :wink: 8)
A co do przypadkowego spotkania... hmmm mieszkam po "zabierzowskiej" stronie K-kowa i często jeżdżę w tamte okolice ze swoim cielaczkiem na spacerki więc daj tylko znać kiedy :wink:
brum szybkiego powrotu do zdrowia !
Pozdrawiam, Lucass
Obrazek
Zapraszam na http://www.wedrowki.com
Avatar użytkownika
Lucass
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
Kangoomistrz 2012, ale w dalszym ciągu Zdiagnozowany Kangooholik Podróżny
 
Posty: 10332
Dołączył(a): środa, 28 czerwca 2006, 23:00
Lokalizacja: Kraków, zasadniczo...

Postprzez agasti niedziela, 15 października 2006, 20:02

Jeszcze wczoraj doszukałam się terminu i miejsca spotkania i wiecie co??? do bani bo o 17 to ja wracam z pracy dopiero niestety :cry: :cry:
dla tego miedzy innymi nie umawiam się na spoty Górnośląskie a do Zabierzowa jężdzę bardzo różnie ale myślę ,że może uda nam się jakoś umówić na spacerek może nawet wezmę moją sunieczkę . BRUM a co takiego kupowałeś w sklepie wędkarskim ,żę takie niby tanie było ... bo ja na ten temat mam inne zdanie a tak nawiasem pisząc to ja zapraszam na kawkę jak ktoś jest w Zawierciu dajcie tylko znać a ja dostarczę kontakt :lol:
aga Kangoo 1,9 Dti RXE 2001 niebieski samczyk z klimą
Avatar użytkownika
agasti
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 292
Dołączył(a): piątek, 24 marca 2006, 00:00
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez MZ_MZ środa, 18 października 2006, 12:31

Wracając do wędkarstwa.

Może by tak pomyśleć i zribić uroczą amfibję z kangoo. Dwa pływaki po bokach i już można na wodę :)
Kiedyś widziałem w podobnym stylu Citroena 2CV.
MZ
jest - Kangoo ...
był - Kangoo ...

Obrazek
Avatar użytkownika
MZ_MZ
Kangoogaduła
Kangoogaduła
 
Posty: 457
Dołączył(a): wtorek, 19 września 2006, 23:00
Lokalizacja: Wielka Polska

Poprzednia strona

Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości