Witam!

Zanim zaczniesz pisać w innych działach przedstaw się

Witam!

Postprzez Hermes czwartek, 26 lutego 2004, 14:07

Jestem nowym klubowiczem ale autko mam juz 6 rok :D Mam nadzieje ze znajdzie sie miejsce u was dla kogoś takiego jak ja :p Moje autko to solidny samochodzik z poczatku 98 roku (dokładnie z marca wiec teraz niedługo ma urodzinki). Silniczek 1.4 niestety tylko 75 KM poniewaz jeszcze tych 16v nie robili. Niebieski to kolor mojego autka :) Po 6 latach uzytkowania postanowiłem jakoś go przerobic coś mu pozmieniac , powymieniac itp.. jeszcze nic nie zrobiłem bo na razie mi troszke kaski brakuje. Ale juz niedługo coś rusze. Czy ktoś ma jakoś ładnie ztiuningowanego kangoora ?? ... Dobra to chyba bedzie na tyle bo jak zaczne sie rozgadywac rozpisywac na temat co chce zrobic (i tak pewnie nie zrobie bo nie zarabiam zbyt duzo :)

Pozdrawiam
J.R.
Avatar użytkownika
Hermes
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek, 26 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lukasz_Kangoo czwartek, 26 lutego 2004, 14:51

Witam Ciebie i Twojego Kangoorka :-)
Oczywiście zawsze miło nam widzieć wszystkich użytkowników i sympatyków Renault Kangoo.
Ładny kolorek ten niebieski ;-)
Co do aut ztuningowanych to chyba nie ma ich tu za duże, ale pewnie kilka się znajdzie. Ja np. wczoraj widziałem ładnie zrobionego torbacza. W starej budzie czarny z ładnymi żółtymi wstawkami (lusterka, listwy, zderzaki itp.) Prezentował się bardzo ciekawie ;-) I do tego przycieminione szybki. Miodzio :-)
Mam nadzieję, że znajdziesz tu troszkę ciekawych informacji i miłych ludzi.

Oczywiście już dziś zapraszam na spotkania (najbliższe pewnie będzie lokalne w Warszawie, ale planujemy też jakąś imprezę ogólnopolską)
Lukasz Stawiarski
KANGOO 1.4 (K7J) CB
Warszawa #GG - 2535619
K.A.N.G.O.O.: Kinetic Artificial Neohuman Generated for Online Observation
Lukasz_Kangoo
Ojciec Założyciel
Ojciec Założyciel
 
Posty: 597
Dołączył(a): wtorek, 16 września 2003, 23:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jon104 czwartek, 26 lutego 2004, 19:00

:lol: Miło widzieć zadowolonego użytkownika Torbacza, a więc witaj :!:

Cieszę się z kolejnej pozytywnej opinii i Kangoo-rkach i może właśnie nieco więcej napisz jak Ci sie autko sprawowało i sprawuje.
Co do kolorku to rzeczywiście ładny, a zatem szykuj zdjątka do (mam nadzieję) szybko obudowywanej przez naszego Admina Galerii. :wink:

Do zobaczenia na zlocie ogólnopolskim :D
Pozdrawiam - Janusz
http://www.pozadomem.eu
------------------------
Alize '03 dCi BYŁ!!!
Avatar użytkownika
jon104
Kangoomaniak
Kangoomaniak
 
Posty: 1535
Dołączył(a): czwartek, 2 października 2003, 23:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Witam!

Postprzez kriskomp niedziela, 21 marca 2004, 22:06

Miejsce to tutaj chyba każdy znajdzie :wink:
kriskomp
Kangoojunior
Kangoojunior
 
Posty: 67
Dołączył(a): środa, 11 lutego 2004, 00:00
Lokalizacja: Magnuszew


Powrót do Jestem tu nowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości